Články & videa – ŘEŠÍM NEMOVITOST
10 září, 2022

BJ, 3+kk, ul. Farkašova, Praha 14

Byt 3+kk s terasou (60m2), předzahrádkou (70m2) a dvěma garážovými parkovacími stáními nabízí perfektní bydlení v klidném prostředí. Nemovitost umožňuje klidné rodinné bydlení, relaxaci i velmi komfortní práci z domova. Lze tak velmi dobře skloubit rodinný i pracovní život. Stanice metra B – „Rajská zahrada“ se nachází v docházkové vzdálenosti od nemovitosti.
5 července, 2022

BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6

Důkladně zrekonstruovaný byt 3+kk v ulici Evropská na Praze 6 se prodává kompletně vybavený včetně nového nábytku, kuchyně a spotřebičů. Okolí bytového domu je perfektní pro jednotlivce, pár i mladou rodinu. Vodní nádrž Džbán je pár metrů od domu, stejně tak i metro „Nádraží Veleslavín“ a nedaleko je i Divoká Šárka. Nemovitost má navíc prostornou lodžii i komoru na patře.
7 dubna, 2022

BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18

Byt s dispozicí 2+kk s velkou lodžií a parkovacím stáním se nachází v ulici Pavla Beneše v Letňanech. Bytová jednotka je z velké části vybavena. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, indukcí, troubou, digestoří a myčkou. Do koupelny si nájemník pořídí pouze vlastní pračku. Ložnice i obývací pokoj jsou vybaveny nábytkem. Přímo v bytě je vyhrazen prostor, jenž slouží jako velmi praktická komora. MHD je hned u domu (0,5min. chůze).
24 března, 2022

BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9

Architektem navržený interiér, nadstandardně široké garážové parkovací stání, sklep a velmi prostorný balkon…To vše, a navíc ještě metro „C – Střížkov“ v docházkové vzdálenosti, nabízí byt 3+kk v ulici Zakšínská. Bytový dům byl zkolaudován v roce 2018 a je obklopen kompletní občanskou vybaveností a spoustou zelených ploch. Pár minut autem od nemovitosti můžete pohodlně nakoupit v OC Letňany a blízký je i nájezd na D8.
20 března, 2022

Kvalitní prezentace nemovitosti bude nutností

V posledních letech se prodávalo téměř kdeco a jakýmkoli lepším i bohužel horším způsobem a mnohdy bez jakékoli námahy. Nebudu zde rozebírat s jakým výsledkem se při určitém způsobu prodeje nemovitost prodala, a s jakým výsledkem se bývala prodat mohla. Ráda bych v současné době spíše chtěla upozornit na to, že brzy nastane doba, kdy skutečně nebude stačit, že realitní makléř, či sám...
16 března, 2022

BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4

Nově zrekonstruovaný byt 1+kk ve funkcionalistické vile ve 4.NP s velkorysou terasou (15m2) hledá seriózního jednotlivce či pár na dlouhodobý pronájem. Byt prošel nákladnou rekonstrukcí, jež se nese v duchu funkcionalismu. Velkou výhodou bydlení v tomto bytě je nejen luxusní prostředí, ale také velká světlost v objektu, soukromí a klid. Byt je částečně vybaven a nachází se v ulici Pod Vilami, pouhé 2min. chůze od tramvajové zastávky „Horky“.
16 března, 2022

BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1

Bytová jednotka 3+kk s komorou a výtahem v domě nabízí vzhledem ke svému umístění v ryzím centru Starého Města na Praze 1 absolutní strop občanské vybavenosti, dostupnosti dopravních spojů a při tom blízkost nábřeží a Letenských sadů pro sport a relaxaci. Vzhledem k poloze nemovitosti se jedná o nemovitost vhodnou i pro krátkodobé, či dlouhodobé pronájmy. Ze středu Prahy bude mít majitel, či nájemníci všude blízko.
13 března, 2022

Navýšení prodejní ceny při rostoucích sazbách HÚ

Rok 2015 odstartoval cenový boom u nemovitostí. Do jisté míry extrémně rostoucí ceny kompenzovaly alespoň nízké úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Od poloviny roku 2021 je však tato výhoda ta tam. Na úrokové sazby pod 2%, či lehce nad 2%, můžeme zapomenout. Lze i v této situaci navyšovat prodejní cenu nemovitosti během prodeje? Možnost „licitace“ při prodeji nemovitosti určuje především...
6 března, 2022

Zvýšit nájemné a kdy?

Otázka zvyšování nájemného současnému nájemníkovi je vždy otázkou. Zákon „hovoří“ o max. 20% navýšení za 3 po sobě jdoucí roky (v součtu), ale řídit se čistě jen tím, co nám jako pronajímatelům, zákon umožňuje, není vždy dobré. V první řadě je potřeba vycházet z aktuální situace na trhu v oblasti nájemního bydlení. Rovněž i ze spolehlivosti současného nájemníka, z dochvilnosti jeho plateb, a z doby, po kterou u nás již bydlí.
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka