Reference | Desítky spokojených klientů

Reference

ŘEŠÍM NEMOVITOST Reference
1 června, 2024
Katarína Hurtová
Pronajímatel: „Paní Ráčková mi pomáhala s prenájmom bytu. Komunikácia s ňou bola od začiatku skvelá, všetko prebehlo bez problémov a veľmi rýchlo. Určite možem len doporučiť.”
1 června, 2024
Aneta Blahová
Nájemce: „Velká spokojenost s paní Ráčkovou, milý přístup a vše proběhlo velmi rychle. Doporučuji.”
11 května, 2024
Kateřina Šotková
Kupující: „S paní Ráčkovou jsme se setkali při koupi bytu a s jejími službami jsme byli velmi spokojení. Vše probíhalo velmi profesionálně, paní Ráčková je velmi příjemná a vždy se nám snažila vyjít ve všem vstříc. Celý proces tak proběhl i díky ní bez větších komplikací :)”
11 května, 2024
Anastazie Sevastyanova
Nájemce: „Velmi děkuji paní Ráčkové za její osobní a zároveň profesionální přístup v rámci pronájmu bytu. Oceňuji rychlou a věcnou komunikaci a také přátelský přístup. Mám velikou radost, že jsme poznali při hledání bydlení profesionála a moc příjemnou paní v jedné osobě.”
11 května, 2024
Klára Husáková
Nájemce: „Milé, profesionální a rozhodné jednání paní Ráčkové mi usnadnilo těžký krok - stěhování do nového bytu. Doporučuji 👍 …”
11 května, 2024
Daniela Mraštíková
Nájemce: „Jsme rádi, že jsme při hledání nového bydlení narazili na paní Ráčkovou. Moc oceňujeme její milé a férové jednání a flexibilitu, díky čemuž celý proces proběhl hladce. Můžeme jen doporučit a děkujeme!”
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka