Reference | Desítky spokojených klientů

Reference

ŘEŠÍM NEMOVITOST Reference
13 října, 2020
Manželé Balšánkovi
Prodávající: „S paní Ráčkovou jsme při prodeji našeho domu byli velmi spokojení. Chválíme hlavně její odbornost a celkový přátelský přístup. Jako profesionálka se ukázala především tím, že nám dokázala navýšit prodejní cenu o 2,1 mil. Kč. Vůbec jsme takový výsledek nečekali. Zároveň nám navíc pomohla legalizovat dosud nezapsanou přístavbu na katastru a i zápis našeho nového domu po kolaudaci. Pokud hledáte seriózního odborníka, určitě neprohloupíte.”
13 října, 2020
Pan Kráčmer
Prodávající: „S paní Ráčkovou spolupracuji již mnoho let. Nejdříve mi zajišťovala pronájem nemovitosti a poslední zkušenost souvisí s prodejem mého bytu. Prodejem mě provedla na výbornou, takže pouze podtrhla jen to, jak celé roky pracovala. O všech krocích jsem byl předem informován a dopředu mi říkala to, jaké budou dopady jednotlivých kroků. Byla velmi trpělivá a vše mi neustále vysvětlovala. Zároveň mi pomáhala i s následnou koupí dalších nemovitostí. Mohu ji doporučit všem, kdo chce v klidu a bezpečně prodat svoji nemovitost.”
13 října, 2020
Manželé Hobžovi
Prodávající a kupující: „Paní Ráčková nám vyřizovala prodej bytu a koupi domu zároveň. Stěhovali jsme rovnou z bytu do domu. Což je podle slov jiných realitních makléřů takřka nemožné sesynchronizovat zároveň. Vše pečlivě rozplánovala i s ohledem na narození nového člena naší rodiny. Vyřídila opravdu vše od A do Z. Vždy usměvavá a pozitivně naladěná, s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Díky ní vše běželo jako po másle, vždy měla vše pečlivě připravené a nachystané. Ještě jednou za vše děkujeme.”
13 října, 2020
Manželé Drbalovi
Prodávající a pronajímatelé: „S paní Ráčkovou jsme měli možnost za poslední 3 roky spolupracovat několikrát a to při hledání bytu v Praze, prodeji nemovitosti mimo Prahu a při podnájmu bytu. Paní Ráčková byla a je neuvěřitelně profesionální, milá, vstřícná i věcná. Příprava veškeré dokumentace, smluv, fotografií i virtuální prohlídky ... to vše má za výsledek rychlý úspěch a respekt ze strany všech zúčastněných. Opravdu úžasná zkušenost, mohu všem doporučit a paní Ráčkové tímto ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci.”
12 října, 2020
Pan Košťál
Kupující: „Při koupi bytu byly služby paní Ráčkové na profesionální úrovni a perfektní. Vše bylo perfektně připraveno a proběhlo, jak mělo. Chtěl bych zdůraznit velice příjemné jednání a přístup ke klientům paní Ráčkové. Nemohu její práci hodnotit jinak než v superlativech. Všem mohu její služby doporučit a chtěl bych jí touto cestou poděkovat za vše, co pro nás udělala.”
12 října, 2020
Pan Šafránek
Kupující: „S paní Ráčkovou jsme se setkali při koupi našeho domu. Jako jedna z mála makléřů měla při prohlídce vše zcela připravené (včetně zaměřených půdorysů, které nabízela ochotně laserem přeměřit). Přesvědčila nás nejen svými znalostmi o nemovitosti, ale rovněž i svým přímým přístupem. Ačkoliv jsme byli kupující, měli jsme pocit, že jsme rovnocennými partnery při celé transakci, i přes to, že zastupovala prodávající stranu. Cokoliv budeme v budoucnu řešit, budeme řešit s ní.”
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka