Zakázky | Nemovitosti k prodeji a pronájmu

Zakázky

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky
Pronájem
K dispozici

BJ, 3+kk, ul. Metodějova, Praha 11, Chodov

Bytová jednotka 3+kk o velikosti 61,70m2 s lodžií o velikosti 3m2 a se sklepem o velikosti 1,60m2 je určen k dlouhodobému pronájmu. Nachází se v 11. nadzemním podlaží zatepleného panelového domu v ulici Metodějova na Praze 11. Byt má dvě koupelny (v každé sprchový kout, WC a umyvadlo), …

20 000 Kč


Pronájem
K dispozici

BJ, 2+kk, ul. Kovářská, Praha 9, Libeň

Částečně zrekonstruovaný a nově vymalovaný byt 2+kk s velkým zděným sklepem hledá nového nájemníka. Bytová jednotka nabízí bydlení v klidném a velmi pěkně zrekonstruovaném bytovém domě v ulici Kovářská, Praha 9. Předností tohoto bytu je jeho strategická poloha – pár metrů od stanice metra „B“.

18 000 Kč


Pronájem
K dispozici

BJ, 2+kk, ul. Křivá, Praha 3, Žižkov

Nově zrekonstruovaný byt 2+kk s lodžií a sklepem nabízí dlouhodobé zázemí pro seriózní nájemníky. Velkou předností tohoto bytu je velká světlost a pěkný výhled na Vrch Třešňovka a na novou zástavbu bytových domů. Bytový dům je z hlediska vzhledu a osazenstva velmi slušný, čistý a příjemný. Metro B – Palmovka je vzdálené cca 7min.

18 000 Kč


Prodej
Rezervováno

BJ, 2+1, ul. Lihovarská, Praha 9

Bytová jednotka v osobním vlastnictví se sklepem s dispozicí 2+1 umožňuje bydlení v lokalitě s perfektní občanskou vybaveností, nedaleko od centra, přímo na tramvajové zastávce a pár minut chůze od stanice metra „B – Českomoravská“. Budoucí majitel jistě ocení i množství menších obchodů a restaurací v okolí, včetně velkého nákupního centra Galerie Harfa.

4 800 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 3+kk, ul. Farkašova, Praha 14

Byt 3+kk s terasou (60m2), předzahrádkou (70m2) a dvěma garážovými parkovacími stáními nabízí perfektní bydlení v klidném prostředí. Nemovitost umožňuje klidné rodinné bydlení, relaxaci i velmi komfortní práci z domova. Lze tak velmi dobře skloubit rodinný i pracovní život. Stanice metra B – „Rajská zahrada“ se nachází v docházkové vzdálenosti od nemovitosti.

9 890 000 Kč


Prodej
K dispozici

BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6

Důkladně zrekonstruovaný byt 3+kk v ulici Evropská na Praze 6 se prodává kompletně vybavený včetně nového nábytku, kuchyně a spotřebičů. Okolí bytového domu je perfektní pro jednotlivce, pár i mladou rodinu. Vodní nádrž Džbán je pár metrů od domu, stejně tak i metro „Nádraží Veleslavín“ a nedaleko je i Divoká Šárka. Nemovitost má navíc prostornou lodžii i komoru na patře.

5 790 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18

Byt s dispozicí 2+kk s velkou lodžií a parkovacím stáním se nachází v ulici Pavla Beneše v Letňanech. Bytová jednotka je z velké části vybavena. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, indukcí, troubou, digestoří a myčkou. Do koupelny si nájemník pořídí pouze vlastní pračku. Ložnice i obývací pokoj jsou vybaveny nábytkem. Přímo v bytě je vyhrazen prostor, jenž slouží jako velmi praktická komora. MHD je hned u domu (0,5min. chůze).

15 500 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9

Architektem navržený interiér, nadstandardně široké garážové parkovací stání, sklep a velmi prostorný balkon…To vše, a navíc ještě metro „C – Střížkov“ v docházkové vzdálenosti, nabízí byt 3+kk v ulici Zakšínská. Bytový dům byl zkolaudován v roce 2018 a je obklopen kompletní občanskou vybaveností a spoustou zelených ploch. Pár minut autem od nemovitosti můžete pohodlně nakoupit v OC Letňany a blízký je i nájezd na D8.

11 200 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4

Nově zrekonstruovaný byt 1+kk ve funkcionalistické vile ve 4.NP s velkorysou terasou (15m2) hledá seriózního jednotlivce či pár na dlouhodobý pronájem. Byt prošel nákladnou rekonstrukcí, jež se nese v duchu funkcionalismu. Velkou výhodou bydlení v tomto bytě je nejen luxusní prostředí, ale také velká světlost v objektu, soukromí a klid. Byt je částečně vybaven a nachází se v ulici Pod Vilami, pouhé 2min. chůze od tramvajové zastávky „Horky“.

13 500 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1

Bytová jednotka 3+kk s komorou a výtahem v domě nabízí vzhledem ke svému umístění v ryzím centru Starého Města na Praze 1 absolutní strop občanské vybavenosti, dostupnosti dopravních spojů a při tom blízkost nábřeží a Letenských sadů pro sport a relaxaci. Vzhledem k poloze nemovitosti se jedná o nemovitost vhodnou i pro krátkodobé, či dlouhodobé pronájmy. Ze středu Prahy bude mít majitel, či nájemníci všude blízko.

12 000 000 Kč


Strana 1 z 4
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka