Zakázky | Nemovitosti k prodeji a pronájmu

Zakázky

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky
Pronájem
Pronajato

BJ, 2+kk, ul. Mirovická, Praha 8

Zcela nově zrekonstruovaný byt 2+kk v ulici Mirovická hledá nájemníka na dlouhodobý pronájem. S paní majitelkou nabízíme velmi příjemné bydlení 1min. chůze od Čimického háje a 10min. chůze (3min. autobusem) od stanice metra „C – Kobylisy“. Byt má velikost 38,96m2 a nachází se ve 2.NP (1. patro). K nemovitosti náleží komora na patře (cca 2m2) a byt má rovněž velkou zasklenou lodžii.

13 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 1+1, ul. Víta Nejedlého, Praha 3

Byt 1+1 v ulici Víta Nejedlého na Žižkově je příležitostí pro mladé jako startovací bydlení, nebo velmi zajímavá investiční příležitost. Svou polohou nabízí kompletní občanskou vybavenost, centrum „na dosah ruky“ a v docházkové vzdálenosti Riegrovy sady, Vítkov, Parukářku a Mahlerovy sady pro relaxaci a sport. Stanice metra Hlavní nádraží je pouhé 2 tramvajové zastávky od domu a Masarykovo nádraží pak…

3 450 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 2+kk, ul. Mazurská, Praha 8

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velmi příjemné bydlení v zeleni. Byt 2+kk o velikosti 50,47m2 se nachází v novostavbě z roku 2013. K nemovitosti náleží sklep (1,29m2). Velkou výhodou je klidná lokalita, velké množství zeleně v okolí, zastávka MHD pár metrů od domu a výborná dostupnost (7min.) na metro „C – Kobylisy“. V docházkové vzdálenosti pár minut od domu Poliklinika Mazurská, Albert, Billa…

14 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 4+kk, ul. Pod Karlovarskou silnicí, Praha 6

Byt v ulici Pod Karlovarskou silnicí v pražské Ruzyni nabízí naprosto unikátní kombinaci bydlení v bytě a rodinném domě. Nabízí velkorysou dispozici s užitnou plochou přes 117m2, soukromou zahradu, terasu na střeše, dvě krytá parkovací stání, sklep, a stylový moderní design navržený architektem. Tato 5 let „stará“ novostavba získala i řadu ocenění a její…

15 000 000 Kč


Prodej
K dispozici

RD, 4+1, Býchory (okres Kolín)

Novostavba rodinného domu v obci Býchory u Kolína s dispozicí 4+1 o podlahové ploše 96m2 bude již brzy započata. Dům bude vystavěn jako dvojdům a v katastru nemovitostí zapsán jako samostatná bytová jednotka s ideální ½ zahrady (celková plocha pozemku je 1347m2). Aktuálně je vydané stavební povolení. Lze zvolit nadstandardní prvky a provést klientské změny na přání.

5 200 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9

Příjemné bydlení v dlouhodobém pronájmu u seriózního majitele vám umožní byt 2+kk v novostavbě v projektu „NOVÁ HARFA“. V plně vybavené nemovitosti naleznete jak praktickou komoru, tak i velkorysý balkon – 8,2m2. Velkou výhodou je vlastní soukromé parkovací stání v podzemních garážích, které je již zahrnuto v ceně nájemného. A v blízkosti je jak linka metra „B“, tak i Nákupní centrum Fénix a Galerie Harfa.

15 000 Kč


Prodej
Prodáno

RD, 6+kk, Herink (Praha – východ)

Dům s absolutním soukromím na zahradě se vzrostlou zelení. Dům rozdělený do třech nadzemních podlaží vám nabídne 6 pokojů, 3 koupelny a garáž, přičemž další auta mohou bez problému parkovat před domem. Nadstandardní použité materiály, krbová kamna, alarm a zabudovaný trezor, to vše lze považovat za synonymum pro tento dům. A to vše jen 5 minut od nájezdu na pražský okruh.

11 400 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 4+kk, ul. Václavkova, Praha 6

Byt se nachází mezi stanicí metra Hradčanská a Dejvická. Díky svému umístění nabízí jak nadstandardní občanskou vybavenost (kavárny, restaurace, obchody, divadla,…), vynikající návaznost na MHD, tak i klidná a příjemná místa pro relaxaci a odpočinek – Letenské sady, Chotkovy sady, Stromovka. Z nemovitosti dohlédnete i na Pražský hrad.

10 250 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

Jen 8min. od stanice metra Anděl se nachází tento atypický a částečně zrekonstruovaný byt v rodinném domě s vlastní garáží. Může sloužit jak pro bydlení, tak i pro podnikání. Hlavní dominantou je podkrovní pokoj, který je nadstandardně prosvětlen. Ačkoli je nemovitost téměř v centru Smíchova, je obklopena přírodou a tichem. Nedaleko park Cibulka, Motol, Košíře, Ladronka, Klamovka a Petřínské sady.

25 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 2+1, ul. Blažíčkova, Praha 4

Dispozičně velmi dobře řešený byt 2+1 s neprůchozími pokoji je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investiční byt. Stav bytu je před rekonstrukcí, ale je v tak zachovalém stavu, že jej lze bez problému ihned užívat. A prodává se vybavený. K dispozici bude mít nový majitel bez mála 66m2 užitné plochy a přes 4m2 sklepní kóji. Nachází se jen 2min. chůze od lukrativní stanice metra Budějovická.

4 900 000 Kč


Strana 2 z 3
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka