Zakázky | Nemovitosti k prodeji a pronájmu

Zakázky

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky
Prodej
K dispozici

RD, 4+1, Býchory (okres Kolín)

Novostavba rodinného domu v obci Býchory u Kolína s dispozicí 4+1 o podlahové ploše 96m2 bude již brzy započata. Dům bude vystavěn jako dvojdům a v katastru nemovitostí zapsán jako samostatná bytová jednotka s ideální ½ zahrady (celková plocha pozemku je 1347m2). Aktuálně je vydané stavební povolení. Lze zvolit nadstandardní prvky a provést klientské změny na přání.

5 200 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9

Příjemné bydlení v dlouhodobém pronájmu u seriózního majitele vám umožní byt 2+kk v novostavbě v projektu „NOVÁ HARFA“. V plně vybavené nemovitosti naleznete jak praktickou komoru, tak i velkorysý balkon – 8,2m2. Velkou výhodou je vlastní soukromé parkovací stání v podzemních garážích, které je již zahrnuto v ceně nájemného. A v blízkosti je jak linka metra „B“, tak i Nákupní centrum Fénix a Galerie Harfa.

15 000 Kč


Prodej
Prodáno

RD, 6+kk, Herink (Praha – východ)

Dům s absolutním soukromím na zahradě se vzrostlou zelení. Dům rozdělený do třech nadzemních podlaží vám nabídne 6 pokojů, 3 koupelny a garáž, přičemž další auta mohou bez problému parkovat před domem. Nadstandardní použité materiály, krbová kamna, alarm a zabudovaný trezor, to vše lze považovat za synonymum pro tento dům. A to vše jen 5 minut od nájezdu na pražský okruh.

11 400 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 4+kk, ul. Václavkova, Praha 6

Byt se nachází mezi stanicí metra Hradčanská a Dejvická. Díky svému umístění nabízí jak nadstandardní občanskou vybavenost (kavárny, restaurace, obchody, divadla,…), vynikající návaznost na MHD, tak i klidná a příjemná místa pro relaxaci a odpočinek – Letenské sady, Chotkovy sady, Stromovka. Z nemovitosti dohlédnete i na Pražský hrad.

10 250 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

Jen 8min. od stanice metra Anděl se nachází tento atypický a částečně zrekonstruovaný byt v rodinném domě s vlastní garáží. Může sloužit jak pro bydlení, tak i pro podnikání. Hlavní dominantou je podkrovní pokoj, který je nadstandardně prosvětlen. Ačkoli je nemovitost téměř v centru Smíchova, je obklopena přírodou a tichem. Nedaleko park Cibulka, Motol, Košíře, Ladronka, Klamovka a Petřínské sady.

25 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 2+1, ul. Blažíčkova, Praha 4

Dispozičně velmi dobře řešený byt 2+1 s neprůchozími pokoji je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investiční byt. Stav bytu je před rekonstrukcí, ale je v tak zachovalém stavu, že jej lze bez problému ihned užívat. A prodává se vybavený. K dispozici bude mít nový majitel bez mála 66m2 užitné plochy a přes 4m2 sklepní kóji. Nachází se jen 2min. chůze od lukrativní stanice metra Budějovická.

4 900 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 2+1, ul. Božecká, Praha 10

Velmi pěkný a světlý byt, může sloužit jak pro vlastní bydlení, tak i na pronájem jako investice. Dispozice 2+1 je velmi praktická. Obsahuje dva neprůchozí pokoje a samostatnou kuchyň. Bezproblémové parkování před zcela nově revitalizovaným domem. Stanice metra Želivského je pouhé čtyři zastávky autobusem od domu. V blízkosti Malešický park a les a kompletní občanská vybavenost.

3 950 000 Kč


Prodej
Prodáno

RD, 4+1, Hradištko (Praha – západ)

Rodinný dům s dispozicí 4+1 byl zkolaudovaný v roce 2007. Jedná se o úspornou dřevostavbu. Ta nabízí rodinné bydlení v příjemné lokalitě na soutoku Sázavy a Vltavy se třicetiminutovým dojezdem do Prahy. Obec Hradištko je velmi vyhledávanou lokalitou s rychlým rozvojem a je napojeno na pražskou integrovanou dopravu s přímým spojem na Smíchovské nádraží.

3 990 000 Kč


Strana 2 z 2
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka