Zakázky | Nemovitosti k prodeji a pronájmu

Zakázky

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky
Prodej
Prodáno

BJ, 4+kk, ul. Václavkova, Praha 6

Byt se nachází mezi stanicí metra Hradčanská a Dejvická. Díky svému umístění nabízí jak nadstandardní občanskou vybavenost (kavárny, restaurace, obchody, divadla,…), vynikající návaznost na MHD, tak i klidná a příjemná místa pro relaxaci a odpočinek – Letenské sady, Chotkovy sady, Stromovka. Z nemovitosti dohlédnete i na Pražský hrad.

10 250 000 Kč


Pronájem
Pronajato

BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

Jen 8min. od stanice metra Anděl se nachází tento atypický a částečně zrekonstruovaný byt v rodinném domě s vlastní garáží. Může sloužit jak pro bydlení, tak i pro podnikání. Hlavní dominantou je podkrovní pokoj, který je nadstandardně prosvětlen. Ačkoli je nemovitost téměř v centru Smíchova, je obklopena přírodou a tichem. Nedaleko park Cibulka, Motol, Košíře, Ladronka, Klamovka a Petřínské sady.

25 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 2+1, ul. Blažíčkova, Praha 4

Dispozičně velmi dobře řešený byt 2+1 s neprůchozími pokoji je vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investiční byt. Stav bytu je před rekonstrukcí, ale je v tak zachovalém stavu, že jej lze bez problému ihned užívat. A prodává se vybavený. K dispozici bude mít nový majitel bez mála 66m2 užitné plochy a přes 4m2 sklepní kóji. Nachází se jen 2min. chůze od lukrativní stanice metra Budějovická.

4 900 000 Kč


Prodej
Prodáno

BJ, 2+1, ul. Božecká, Praha 10

Velmi pěkný a světlý byt, může sloužit jak pro vlastní bydlení, tak i na pronájem jako investice. Dispozice 2+1 je velmi praktická. Obsahuje dva neprůchozí pokoje a samostatnou kuchyň. Bezproblémové parkování před zcela nově revitalizovaným domem. Stanice metra Želivského je pouhé čtyři zastávky autobusem od domu. V blízkosti Malešický park a les a kompletní občanská vybavenost.

3 950 000 Kč


Prodej
Prodáno

RD, 4+1, Hradištko (Praha – západ)

Rodinný dům s dispozicí 4+1 byl zkolaudovaný v roce 2007. Jedná se o úspornou dřevostavbu. Ta nabízí rodinné bydlení v příjemné lokalitě na soutoku Sázavy a Vltavy se třicetiminutovým dojezdem do Prahy. Obec Hradištko je velmi vyhledávanou lokalitou s rychlým rozvojem a je napojeno na pražskou integrovanou dopravu s přímým spojem na Smíchovské nádraží.

3 990 000 Kč


Strana 2 z 2
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka