RD, 6+kk, Herink (Praha – východ) – ŘEŠÍM NEMOVITOST

RD, 6+kk, Herink (Praha – východ)

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky RD, 6+kk, Herink (Praha – východ)

RD, 6+kk, Herink (Praha – východ)

Prodej
Prodáno
 • 3 koupelny
 • alarm
 • kvalitní dřevěné podlahy
 • nadstandardní materiály
 • 6 pokojů
 • trezor
 • vzrostlá zeleň na pozemku
 • 5min od nájezdu na D0
 • garáž
 • krbová kamna
 • soukromí na zahradě
 • parkování před domem

Popis lokality

Rodinný dům se nachází v obci Herink, přibližně sedm kilometrů jihozápadně od města Říčany. Jedná se o velmi rozvojovou oblast, neboť z původních 83 obyvatel (2006) zde současně žije již 740 obyvatel. Obrovská výhoda této lokality je fakt, že za pouhých 5 minut jste na nájezdu na pražský okruh a do 20 minut můžete být v centru Prahy, a přes to se vždy vracíte do klidu. Jedná se o ideální místo pro rodinu, která chce mít výhody velkoměsta na dosah ruky.

Podrobnosti k nemovitosti

Udržovaná zahrada s absolutním soukromím a rodinný dům s velkorysou kapacitou vám umožní vysoce komfortní bydlení. To vše, a nejen to, vám nabízí rodinný dům v obci Herink, který již brzy poskytne zázemí novým majitelům. Kdo se jimi stane, zatím nevíme. Ale již teď víme, že se budoucí majitelé budou moci těšit z velkého a moderně pojatého interiéru, budou mít na výběr ze tří koupelen a toalet, svým hostům budou moci nabídnout na přespání dva podkrovní pokoje, a každý den si budou moci užívat venkovní posezení v absolutním soukromí mezi vzrostlou zelení.

Rodinný dům 6+kk nabízí v 1.NP prostornou kuchyni s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnu s toaletou, technickou místnost a chodbu s prostorným zádveřím. Hlavně v zimních měsících je velkou výhodou propojení domu s garáží vybudovaným vstupem z interiéru domu. Ve 2.NP naleznete tři plnohodnotné ložnice a dvě koupelny (každá spojená s WC). Podkroví zahrnuje dva menší podkrovní pokoje, které velmi dobře poslouží buď početnější rodině, nebo jako útočiště víkendové návštěvě. Technické parametry domu: zastavěná plocha včetně garáže: 116,96 m2 a plocha zahrady (bez zastavěných ploch) 359m2. Celková podlahová plochu domu: 196,57m2. Celková užitná plocha domu: 176,28 m2 (bez podkroví: 135,51 m2). Velikost jednotlivých nadzemních podlaží (užitná plocha): 1.NP - 73 m2, 2.NP – 62,51 m2 (včetně balkonu) a podkroví – 40,77 m2. Garáž: 19,28 m2.

Kolaudace proběhla v roce 2008. Dům je připojen na obecní vodovod, kanalizaci, plynovod a elektřinu. Vytápění pomocí plynového kotle a ohřev vody prostřednictvím plynového bojleru. Součástí prodeje je vestavěný nábytek včetně kuchyňské linky. Dům je nadstandardně vybaven – tři koupelny a tři toalety, alarm, zabudovaný trezor. A především krb v obývacím pokoji a velká prosklená okna s dveřmi propojující interiér domu s exteriérem navodí pěknou atmosféru jak v zimním, tak i v letním období. Zahrada kolem domu je připravena poskytnout budoucím majitelům ideální prostředí pro relaxaci díky vzrostlé zeleni, a svou ideální velikostí umožní i sportovní aktivity, či vybudování bazénu, a to bez toho, aniž by se majitelé při péči o ní, stali otroky. Toto velmi komfortní bydlení s dojezdem 20min. autem do centra Prahy, je nyní k dispozici. Zavolejte kdykoli, ráda vám nemovitost i její okolí osobně představím. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. PENB: D. Jedná se o ideální místo pro rodinu, která chce mít výhody velkoměsta na dosah ruky.

11 400 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka