NP, ul. Údolní, Praha 4, Braník – ŘEŠÍM NEMOVITOST

NP, ul. Údolní, Praha 4, Braník

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky NP, ul. Údolní, Praha 4, Braník

NP, ul. Údolní, Praha 4, Braník

Pronájem
Pronajato
 • 2.NP - 54,7m2
 • 1.NP - 16,5m2
 • terasa - 11,8m2
 • alarm
 • klidné a slunné místo
 • bezproblémové parkování
 • bus - 4min.
 • Metro C - Kačerov - 13min.
 • Jižní spojka - 5min. autem

Popis lokality

Nebytový prostor určený k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Údolní, Praha 4 – Braník. Umístění nemovitosti nabízí skvělé zázemí firmě, jejíž provoz není hlučný, a která ocení klidné prostředí na práci. Cenné je i pohodlné parkování na volné ploše naproti domu, kde je možné zaparkovat cca 4-5 osobních automobilů (nejsou zde zóny). V docházkové vzdálenosti od domu se nachází autobusová zastávka „Psohlavců“, ze které je do 13min. jízdy autobusem dostupná stanice metra „C – Kačerov“. Řidiči naopak ocení blízký nájezd na Jižní spojku a pár minut jízdy autem po ulici Modřanská a Podolské nábřeží do centra.

Podrobnosti k nemovitosti

Nebytový prostor k pronájmu o velikosti 71,20m2 s terasou o velikosti 11,80m2 se nachází v rodinném domě v ulici Údolní, Praha 4 – Braník. Po rekonstrukci poskytoval zázemí architektonické kanceláři, čemuž odpovídá i stávající vybavení. Naproti domu lze bez problému zaparkovat 4-5 osobních vozidel. Zóny zde nejsou. Jedná se o velice klidné a slunné místo.

Prostor se nachází ve dvou podlažích V 1.NP je kancelář/sklad – 9,10m2), koupelna s toaletou – 3,20m2 a chodba se schodištěm – 4,20m2. Ve 2. NP jsou tři kanceláře – 35m2, 7,20m2 a 10,00m2, kuchyňský kout – 2,50m2, a venkovní terasa – 11,80m2.

Umístění nemovitosti nabízí skvělé zázemí firmě, jejíž provoz není hlučný, a která ocení klidné prostředí na práci. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází autobusová zastávka „Psohlavců“, ze které je do 13min. jízdy autobusem dostupná stanice metra „C – Kačerov“. Řidiči naopak ocení blízký nájezd na Jižní spojku a pár minut jízdy autem po ulici Modřanská a Podolské nábřeží do centra.

Prostor je ihned k dispozici a nájemní štafetu tak může převzít nový nájemník. Jedná se o nabídku seriózního a dlouhodobého pronájmu. Cena nájemného je 23.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 4.000,- Kč/měsíc. Poplatky mohou být upraveny dle provozu, počtu osob, apod. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 2 měsíčních nájmů včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

20 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka