BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9

BJ, 3+kk, ul. Zakšínská, Praha 9

Prodej
Prodáno
 • 3+kk, OV
 • garážové stání
 • podlahová plocha 83,49m2
 • užitná plocha 77,49m2
 • balkon 11,59m2
 • sklep 3,70m2
 • 4. patro (5.NP)
 • okna orientovaná na SZ
 • 2 min. nájezd na D8
 • 10 min. metro "C" Střížkov
 • 5 min. autem OC Letňany
 • 17 min. MHD na Florenc
 • cihla/monolit
 • kolaudace 2018
 • vstupy na čipy
 • MŠ, ZŠ, sportoviště
 • park Přátelství
 • Poliklinika Prosek

Popis lokality

Nadstandardně vybavený byt s nadstandardním příslušenstvím se nachází v ulici Zakšínská, Praha – Střížkov. Novostavba z roku 2018 je zasazená mezi jiné další novostavby bytových domů, kolem kterých je velké množství ploch s udržovanou zelení. Docházková vzdálenost na metro „C – Střížkov“ (cca 10min.) spolu s kompletní občanskou vybaveností umožňuje v dané lokalitě velmi komfortní žití. Kousek od domu je rovněž autobusová zastávka „Poliklinika Prosek“, Poliklinika Prosek, MŠ, ZŠ, OC Jizerka, obchody Billa, Penny market, Lidl, kavárny, restaurace, dětská hřiště, park Přátelství. Pár minut vzdáleným nájezdem na D8 se můžete okamžitě vydat na výlet mimo Prahu. Naopak kompletní nákup, nebo návštěvu kina, můžete zrealizovat v blízkém OC Letňany. Vše máte k dispozici a v centru na Florenci dokážete být během 17 minut.

Podrobnosti k nemovitosti

Byt s dispozicí 3+kk v 5.NP (4. patro), s velkým balkonem, sklepem a nadstandardně širokým garážovým parkovacím stáním nabízí díky návrhu interiéru od architekta žití v pěkném a zároveň i prakticky řešeném prostředí. Architekt si v tomto bytě skutečně vyhrál se sebemenšími detaily, a proto se budoucí majitel může těšit na každodenní radost z bydlení.

Bytový dům byl stavěn a zkolaudován společností FINEP v roce 2018. Podlahová plocha bytu je 83,49m2. Celková užitná plocha je 92,78m2, z čeho užitná plocha interiéru je 77,49m2, balkonu 11,59m2 a zděného sklepu 3,70m2. Součástí nabídky je i prodej nadstandardně širokého garážového parkovacího stání (již zahrnuto v nabídkové ceně).

Návrh od architekta dokázal skloubit potřebu bydlet moderně, hezky, a zároveň i prakticky. Po vstupu do bytu na vás čeká prostorná předsíň, ve které byly důmyslně navržené úložné prostory. Ačkoli působí jako celek, jsou rozděleny do dvou zón. V první se nachází pěkně zabudovaný a schovaný botník, policový systém a prostor pro zavěšení kabátů. Druhou část architekt navrhl tak, aby sloužila jako velmi praktická komora, do které je možné mimo jiné šikovně umístit i kola, či jiné dražší sportovní vybavení, které nechcete mít ve sklepě. Z chodby je přístupná koupelna s vanou se zástěnou, umyvadlem a prostorem pro pračku. WC je oddělené od koupelny.

V ložnici nahrazuje klasickou vestavěnou skříň velmi chytře a pěkně navržená šatna. Ložnice s druhým pokojem (dětským/pracovnou) jsou neprůchozí a jejich orientace je na západ. Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem je orientován na severozápad. Z obývacího pokoje můžete vstoupit na široký a velmi prostorný balkon. V jednotlivých místnostech byly použité pestré barvy a materiály, které však mají společné prvky napříč celou nemovitostí tak, aby přechod z místnosti do místnosti působil kompaktně a celistvě.

Nemovitost se nachází v části Střížkova s novou výstavbou, přibližně 10min. chůze na metro „C – Střížkov“. Nedaleko od domu naleznete rovněž Polikliniku Prosek a napříč celým Střížkovem budete mít k dispozici skutečně kompletní občanskou vybavenost. MŠ, ZŠ, OC Jizerka, obchody Billa, Penny market, Lidl, kavárny, restaurace, dětská hřiště, park Přátelství. Pár minut vzdáleným nájezdem na D8 se můžete okamžitě vydat na výlet mimo Prahu. Naopak kompletní nákup, nebo návštěvu kina, můžete zrealizovat v blízkém OC Letňany. Vše máte k dispozici a v centru na Florenci dokážete být během 17 minut.

Byt je v osobním vlastnictví, tudíž není problém financovat jej pomocí hypotečního úvěru. SVJ je bezproblémové, příjemné jsou i měsíční náklady na provoz. PENB: „B“. V případě více zájemců bude kupující vybrán dle priorit majitelů. Pro dotazy, či domluvení prohlídky nemeškejte a kdykoli zavolejte. Byt je skutečně jako vybroušený diamant a i po třech letech bydlení téměř voní naprostou novotou. Budu se na vás těšit při osobním setkání na prohlídce nemovitosti.

11 200 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka