BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1

BJ, 3+kk, ul. Rybná, Praha 1

Prodej
Prodáno
 • 3+kk, OV
 • podlahová plocha 65,93m2
 • užitná plocha 63,61m2
 • komora 1,14m2
 • renovace BJ 2019
 • 3. patro (4.NP)
 • výtah na čip
 • okna orientovaná na západ
 • 2 min. OD Kotva
 • 2 min. OC Palladium
 • okna po rekonstrukci
 • vnější obálka domu po reko.
 • instalace v domě po reko.
 • 1 min. tramvaj
 • 2 min. metro B

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 3+kk se nachází v bytovém domě umístěném na Starém Městě, konkrétně v ulici Rybná. Ta se klene od Haštalského náměstí téměř až po Obecní dům a Prašnou bránu. Toto ryzí centrum bude budoucímu majiteli umožňovat každodenní využití skutečně velké a rozsáhlé občanské vybavenosti. Počínaje obchodním domem Kotva a Nákupním centrem Palladium, přes nezměrné množství drobných obchůdků, kaváren, restaurací, pekařství, vinoték, atd. Samozřejmostí je blízkost pošty, lékáren, úřadů, bankovních institucí, kin, divadel… Václavské náměstí se nachází pouhých 15min. chůze od nemovitosti. Kolem sebe bude mít budoucí majitel rovněž velké možnosti v oblasti dopravy – tramvajové zastávky, autobusové spoje, metro B – „náměstí Republiky“, autobusové nádraží Florenc, vlakové Masarykovo nádraží, či Praha hlavní nádraží. Obrovskou přidanou hodnotou umístění bytové jednotky v Rybné je bez pochyby blízké nábřeží u Vltavy a rovněž po přejití mostu i blízké Letenské sady, kde lze pohodlně sportovat, či relaxovat. Staré Město na Praze 1 má svůj specifický nádech a své kouzlo, a proto je nemovitost vhodná nejen pro vlastní bydlení, ale rovněž i na pronájem. Nájemníci, či turisté rozhodně ocení absolutní strop občanské vybavenosti.

Podrobnosti k nemovitosti

Předmětem prodeje je bytová jednotka s dispozicí 3+kk a s komorou na patře ve 4.NP (3. patro) z celkových 5.NP. Byt se nachází v ryzím centru Prahy v činžovním domě s výtahem.

Dům je po částečné rekonstrukci (vyměněna a repasována okna, opravena fasáda, střecha, vyměněné instalace v domě) a byt je po renovaci z roku 2019. Nicméně spíše je určen vzhledem k původním instalacím k rekonstrukci.

Podlahová plocha bytu je 65,93m2, čistá užitná plocha interiéru je 63,61m2. Velikost komory je 1,14m2. Okna jsou orientována na západní stranu. Nemovitost má dva neprůchozí pokoje a třetí pokoj je spojen s kuchyní, je v osobním vlastnictví, lze ji financovat hypotečním úvěrem. PENB: zatím uvádíme „G“, je o něj zažádáno.

Ulice Rybná se klene od Haštalského náměstí téměř až po Obecní dům a Prašnou bránu. Toto ryzí centrum bude budoucímu majiteli umožňovat každodenní využití skutečně velké a rozsáhlé občanské vybavenosti. Počínaje obchodním domem Kotva a Nákupním centrem Palladium, přes nezměrné množství drobných obchůdků, kaváren, restaurací, pekařství, vináren, atd. Samozřejmostí je blízkost pošty, lékáren, úřadů, bankovních institucí, kin, divadel… Václavské náměstí se nachází pouhých 15min. chůze od nemovitosti. Kolem sebe bude mít budoucí majitel rovněž velké možnosti v oblasti dopravy – tramvajové zastávky, autobusové spoje, metro B – „náměstí Republiky“, autobusové nádraží Florenc, vlakové Masarykovo nádraží, či Praha hlavní nádraží. Obrovskou přidanou hodnotou umístění bytové jednotky v Rybné je bez pochyby blízké nábřeží u Vltavy a rovněž po přejití mostu i blízké Letenské sady, kde lze pohodlně sportovat, či relaxovat. Staré Město na Praze 1 má svůj specifický nádech a své kouzlo, a proto je nemovitost vhodná nejen pro vlastní bydlení, ale rovněž i na pronájem.

V případě dotazů jsem kdykoli k dispozici a budu se rovněž těšit na setkání při prohlídce této nemovitosti v atraktivní lokalitě.

12 000 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka