BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

Pronájem
K dispozici
 • po rekonstrukci
 • interiér - 82,50m2
 • balkon - 2,00m2
 • 3.NP (2. patro)
 • klidný vnitroblok
 • dlouhodobý podnájem
 • metro A - Hradčanská
 • tramvaj - 2 min.
 • rest., kavárny, obchody

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 3+kk určená k dlouhodobému podnájmu se nachází v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě (Dejvice) s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý podnájem před několika lety zrekonstruovaného bytu 3+kk ve 3.NP (2. patro), v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice.

Užitná plocha interiéru je 82,50m2 + 2m2 balkon. Byt má orientaci jak do klidného vnitrobloku, tak i do ulice. Majitelka nechala v bytové jednotce nainstalovat vybavenou kuchyňskou linku (el. varná deska, trouba, myčka, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Oba pokoje jsou neprůchozí a třetí pokoj je spojen s kuchyňským koutem. Z velmi prostorné chodby je přístupné samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem (rovněž po rekonstrukci). Velkou výhodou bydlení v tomto bytě je jistota dlouhodobého podnájmu. Vyjma kuchyně se byt podnajímá jako nevybavený. Velkou šatní skříň na chodbě lze odkoupit po předchozím nájemníkovi za symbolickou částku.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 25.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 1.900,- Kč/měsíc + elektřina + plyn (přepisují se na podnájemce). Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelce ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

25 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT