BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

BJ, 3+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

Pronájem
Pronajato
 • po rekonstrukci
 • byt - 77,90m2
 • balkon - 3,00m2
 • 5.NP (4.patro)
 • klidný vnitroblok
 • dlouhodobý podnájem
 • metro A - Hradčanská
 • tramvaj - 2 min.
 • rest., kavárny, obchody

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 3+kk určená k dlouhodobému podnájmu se nachází v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě (Dejvice) s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý podnájem před několika lety zrekonstruovaného bytu 3+kk v 5.NP (4. patro), v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice.

Užitná plocha interiéru je 77,90m2 + 3,00m2 balkon. Byt má orientaci jak do klidného vnitrobloku, tak i do ulice. Majitelka nechala v bytové jednotce nainstalovat vybavenou kuchyňskou linku (el. varná deska, trouba, myčka, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Oba pokoje jsou neprůchozí a třetí pokoj je spojen s kuchyňským koutem. Z velmi prostorné chodby je přístupné WC a koupelna s vanou (rovněž po rekonstrukci). Velkou výhodou bydlení v tomto bytě je jistota dlouhodobého podnájmu. Vyjma kuchyně se byt podnajímá jako nevybavený.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 24.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 5.000,- Kč/měsíc/2os. (včetně elektřiny ve výši 1.000,- Kč a plynu ve výši 1.400,- Kč). Plyn i elektřina se bude přepisovat na podnájemce. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelce ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

24 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka