BJ, 3+kk, ul. Jurkovičova, Praha 11 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Jurkovičova, Praha 11

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Jurkovičova, Praha 11

BJ, 3+kk, ul. Jurkovičova, Praha 11

Pronájem
Pronajato
 • novostavba (2021)
 • byt - 64,40m2
 • balkon - 4,24m2
 • zděný sklep - 4,00m2
 • kryté parkovací stání
 • 6.NP (5. patro)
 • vnější žaluzie
 • dotykový intercom
 • vstupy na čipy
 • EPS
 • železobeton
 • Milíčovský les
 • "M" Háje - 2min.
 • MŠ, ZŠ, ZUŠ - 2min.
 • BUS - 0,5min.

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 3+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Jurkovičova, Praha1 1, Háje. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „C – Háje“, autobusová zastávka „Milíčov“, MŠ, ZŠ, ZUŠ, Úřad MČ Praha 11, FÚ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, OC Háje, tenisová škola, rozlehlý Milíčovský les, a další. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

Ve velmi příjemné lokalitě s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý pronájem zcela nově zkolaudovaného bytu 3+kk s balkonem v 6.NP (5. patro), sklepem a parkovacím stáním v podzemní garáži (2.PP). Byt se nachází v novostavbě bytového domu (kolaudace 2021) v ulici Jurkovičova, Praha 11, Háje.

Užitná plocha interiéru je 64,40m2, balkonu 4,24m2 a zděného sklepu 4,0m2. Sklep se nachází ve druhém podzemním podlaží hned za parkovacím stáním. Majitelé nechali v bytové jednotce nainstalovat plně vybavenou kuchyňskou linku (varná deska, vestavěná trouba, mikrovlna, digestoř, myčka, lednice s mrazákem) a dvě velké šatní skříně (jedna v chodbě, druhá ve větším pokoji). Oba pokoje jsou neprůchozí, třetí pokoj je spojen s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je vstup na balkon (na podlaze mrazuvzdorná venkovní dlažba). Okno s balkonovou sestavou je opatřeno venkovní elektricky ovládanou žaluzií.  Podlahová krytina v interiéru je laminátová. Koupelna má sprchový kout a je zde vyčleněn i praktický prostor pro umístění pračky i sušičky. WC je oddělené. Každý pokoj má zásuvku s televizní anténou a přípojkou na internet. Byt má dotykový intercom. Dům má vstup na čipy, EPS (elektronický požární systém) a vyhrazená venkovní parkovací stání pro návštěvy.

Velkou předností bydlení v tomto bytě a domě je zcela nový technický stav, velká světlost v objektu, komfortní parkování díky vyhrazenému parkovacímu stání (již zahrnuto v ceně) a jistota skutečně dlouhodobého pronájmu od velmi seriózních majitelů.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „C – Háje“, autobusová zastávka „Milíčov“, MŠ, ZŠ, ZUŠ, Úřad MČ Praha 11, FÚ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, OC Háje, tenisová škola, rozlehlý Milíčovský les, a další. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 19.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 6.500,- Kč/měsíc/3os. (včetně zálohy na elektřinu ve výši 1.000,- Kč). Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „B“.

19 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka