BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6

BJ, 3+kk, ul. Evropská, Praha 6

Prodej
Prodáno
 • 3+kk, DV
 • podlahová plocha 54,48m2
 • užitná plocha 52,18m2
 • lodžie 6,13m2
 • komora na patře 2,31m2
 • 1. patro (2.NP)
 • rekonstrukce BJ 2019
 • koupaliště Džbán
 • koupaliště Divoká Šárka
 • 500m vodní nádrž Džbán
 • 6 min. metro
 • 6 min. nádraží Veleslavín
 • tram, bus, ÚVN
 • 17 min. "Můstek"
 • Obora Hvězda

Popis lokality

Byt s dispozicí 3+kk se nachází na Praze 6, ulice Evropská, pouhých pár minut chůze od stanice metra „Nádraží Veleslavín“, vlakového nádraží Praha-Veleslavín a od vodní nádrže Džbán. Velkou přidanou hodnotou je okolí plné zeleně (vodní nádrž Džbán s koupalištěm, Divoká Šárka s koupalištěm, Tichá Šárka, Libocký rybník, nedaleká obora Hvězda). Všude v okolí jsou cyklostezky, velké zelené plochy pro relaxaci, venčení pejsků, sportování. Podél Evropské ulice je spousta drobných obchodů, kaváren, restaurací. Ve Vokovicích a na Veleslavíně jsou MŠ, ZŠ, dětská hřiště. Navíc byt je od centra Prahy (Václavské náměstí) vzdálen cca 17min. Z bytu bude mít budoucí majitel jednoduše všude blízko. Navíc bytový dům je k ulici Evropská kolmo, tudíž výhled z oken je do zeleně. Daná lokalita je ideální pro vlastní bydlení (jednotlivec, pár, tříčlenná rodina) a rovněž i na investici (dobře se podnajme).

Podrobnosti k nemovitosti

Pro jednotlivce, pár, či tříčlennou rodinu může být tento byt 3+kk v ulici Evropská ideálním domovem. Vzhledem k velikosti se však může jednat i o dobře zainvestované finance, pokud hledáte vhodnou nemovitost na podnajímání. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou.

Celková užitná plocha včetně příslušenství je 60,62m2, z níž užitná plocha interiéru je 52,18m2 + lodžie 6,13m2 + komora na patře 2,31m2. Byt se nachází v 1. patře (2.NP) a okna (plastová) jsou orientována na východní a západní stranu. Dům je po rekonstrukci, zateplený a k dispozici je v domě i kolárna s kočárkárnou. Velkou výhodou tohoto nízkopodlažního domu je přítomnost výtahu.

Byt byl kompletně zrekonstruován a vybaven novými zařizovacími předměty i novým nábytkem v roce 2019, přičemž používán byl přibližně jen půl roku. Některé spotřebiče mají stále ještě platnou záruční lhůtu. Velkým bonusem je, že se byt prodává kompletně vybavený. Může být tedy i zajímavou investiční příležitostí. Ať už pro vlastní bydlení, nebo na investici, při obou záměrech budoucí majitelé jistě ocení velmi nízké provozní náklady. Družstvo má zároveň příjmy z pronájmu nebytového prostoru v přízemí vedlejšího vchodu, který je využíván jako kancelář. Velmi dobře fungující družstvo má našetřené finanční prostředky a je bez úvěrů.

Bytová jednotka je zrekonstruována kvalitně a vybavena velmi vkusně. Je vhodný pro ty, kteří od nemovitosti očekávají skutečně bezstarostný chod a funkčnost.

Bytový dům se nachází pár minut chůze od stanice metra „Nádraží Veleslavín“, vlakového nádraží Praha-Veleslavín a od vodní nádrže Džbán. Velkou přidanou hodnotou je okolí plné zeleně (vodní nádrž Džbán s koupalištěm, Divoká Šárka s koupalištěm, Tichá Šárka, Libocký rybník, nedaleká obora Hvězda). Všude v okolí jsou cyklostezky, velké zelené plochy pro relaxaci, venčení pejsků, sportování. Podél Evropské ulice je spousta drobných obchodů, kaváren, restaurací. Ve Vokovicích a na Veleslavíně jsou MŠ, ZŠ, dětská hřiště. Navíc byt je od centra Prahy (Václavské náměstí) vzdálen cca 17min. Z bytu bude mít budoucí majitel jednoduše všude blízko. Dům je orientován kolmo k ulici Evropská, tudíž výhled z oken je do zeleně.

Nemovitost je v družstevním vlastnictví a zatím není odsouhlasen převod do osobního vlastnictví. Koupi lze financovat vlastními prostředky, či hypotečním úvěrem se zástavou na jiné nemovitosti. V případě více zájemců o koupi si majitel nemovitosti vyhrazuje právo učinit výběr kupujících dle svých priorit. PENB: bude doplněn, a proto zatím uvádíme „G“. Pro dotazy či domluvení prohlídky jsem kdykoli k dispozici. Budu se těšit na osobní setkání při prohlídce nemovitosti.

5 790 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka