BJ, 3+kk, ul. Erbenova, Velké Přílepy – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+kk, ul. Erbenova, Velké Přílepy

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+kk, ul. Erbenova, Velké Přílepy

BJ, 3+kk, ul. Erbenova, Velké Přílepy

Pronájem
Pronajato
 • novostavba
 • byt - 62,2m2
 • vybaven
 • 2.NP (1. patro)
 • balkon 3,9m2
 • 3 min. autobus
 • zdivo + monolit
 • 2x parkovací stání
 • 23 min. "M" Bořislavka

Popis lokality

Byt 3+kk v novostavbě z roku 2006 s balkonem a dvěma vyhrazenými parkovacími stáními určený k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Erbenova ve Velkých Přílepech. Autobusová zastávka se nachází pouhé tři minuty chůze od domu. Pravidelné autobusové spoje vás dovezou (za cca 23min.) na metro „Bořislavka“, nebo metro „Dejvická“. V obci je pošta, MŠ, ZŠ, dětská hřiště, fotbalové hřiště, restaurace, obchod, cukrárna, atd. Obrovskou výhodou umístění nemovitosti je kombinace bydlení v blízkosti velkého množství zeleně a dobré dopravní dostupnosti na metro.

Podrobnosti k nemovitosti

Ve velmi příjemné lokalitě plné zeleně a hřišť nabízíme dlouhodobý pronájem vybaveného bytu 3+kk s balkonem a se dvěma vyhrazenými parkovacími stáními. Byt se nachází ve 2.NP (1. patro) v novostavbě bytového domu z roku 2006 v ulici Erbenova ve Velkých Přílepech.

Užitná plocha bytu je 62,20m2 a balkonu 3,90m2. V bytě je vybavená kuchyňská linka (včetně malé lednice a malého mrazáku), jídelní stůl se židlemi, pohovka, obýváková stěna, manželská postel, vestavěné skříně v ložnici i na chodbě, komody, psací stůl, police, atd. Koupelna má vanu se sprchovou zástěnou. WC je oddělené. Uvnitř bytu se rovněž nachází praktická komora.

Velkou předností bydlení v tomto bytě je naprosté soukromí (okna s výhledem do zeleně), světlost (orientace na jihozápad), jistota dlouhodobého pronájmu, pěkné vybavení a velmi praktická dispozice bytu. Stejně tak jsou obrovským benefitem dvě vyhrazená parkovací stání a celkově příjemné žití v klidném domě i lokalitě, a přitom nedaleko od metra (23min. autobusem na metro „Bořislavka“). Mohu vřele doporučit jak párům, tak i rodinám s dětmi.

Cena nájemného je 14.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 4.500,- Kč/měsíc včetně elektřiny (1.500,- Kč/měsíc) a plynu (1.200,- Kč/měsíc). Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Poplatky jsou zúčtovatelné. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majiteli ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Byt je k dispozici ihned. PENB: „C“.

14 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka