BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

BJ, 3+1, ul. Nad Palatou, Praha 5

Pronájem
Pronajato
 • atypický
 • byt - 161m2
 • 1min. bus MHD
 • zvířata jsou vítána
 • 1., 2. a 3.NP
 • balkon
 • 8min. metro Anděl
 • nízké poplatky
 • v rodinném domě
 • garáž v ceně
 • 14min. na pražský okruh
 • částečně vybaven

Popis lokality

Atypický byt v rodinném domě určený k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Nad Palatou na Praze 5 – Smíchov. Jeho strategická poloha umožňuje být v centru Prahy do 10min. a zároveň bydlet v tichu a v blízkém kontaktu s přírodou. Nemovitost je doslova obklopena parky – Ladronka, Klamovka, Petřínské sady, Motol, Cibulka, Košíře, a přitom za pouhých 8min. máte k dispozici velké nákupní centrum Nový Smíchov na Andělu.

Podrobnosti k nemovitosti

Velkorysá dispozice bytové jednotky v rodinném řadovém domě 3+1 po částečné rekonstrukci se dvěma koupelnami, balkonem, přístupovou předzahrádkou a garáží umožňuje komfortní bydlení menší i početnější rodině, nebo sídlo firmě na prestižní adrese.

Ať rodina, nebo firma, k dispozici bude mít interiér o velikosti 161m2 rozdělen do třech nadzemních podlaží (1.NP + 2.NP + 3.NP-podkroví). V 1.NP je pouze chodba a přístupové schodiště. Ve 2.NP se nachází kuchyně, dva pokoje (větší z nich i s balkonem s výhledem přes celý Smíchov do centra), koupelna s vanou, umyvadlem, WC a bidetem. 3.NP (podkroví) zahrnuje třetí rozlehlou místnost (půdorysně přes celý dům) vymezenou střešními rovinami sedlové střechy, z nichž jedna je osazena rozsáhlou sestavou střešních oken Velux. To dodává celé místnosti, která je nyní vybavena jako pracovna, obrovskou vzdušnost a prostornost. Spolu s nadstandardně velkou a přirozeně velmi prosvětlenou místností je ve 3.NP (podkroví) umístěna také druhá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC, a místnost s plynovým kotlem + malá rohová kuchyňka se dřezem. Dominantní místnost ve 3.NP může nadále sloužit jako pracovna, která je od 2.NP oddělena nejen schodištěm, ale rovněž dveřmi umístěnými na schodišti. Nabízí tak soukromí pro rodiče pracující z domu v rámci „home office“, nebo velmi komfortní kancelář, kam se vejde i velkorysý stůl pro jednání s klienty či obchodními partnery.

Na budoucí nájemníky se na druhé straně (pronajímatelé) těší seriózní manželský pár, který preferuje dlouhodobý pronájem, kde budou nájemníci spokojeni. Rádi bychom nastavili oboustrannou spolehlivost a serióznost. Rodina jistě uvítá možnost domácích mazlíčků, dvě MŠ a ZŠ pár minut chůze od domu, zastávky MHD a obklopení přírodou ze všech stran. Firma naopak uvítá možnost parkování v ulici, pár minut jízdy vzdálené centrum (stanice metra Anděl) a možnost provozovat svou podnikatelskou činnost v zázemí s rodinnou atmosférou.

Dům je částečně vybaven, k dispozici je upravená předzahrádka u vstupu do domu a garáž z druhé strany domu. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Cena nájemného je 25.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy na energie 5.000,- Kč/měsíc (včetně plynu a elektřiny). Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně zálohové platby (tzn. 30.000,- Kč), nájem na první měsíc vč. poplatků. Provize RK se hradí po podpisu rezervační smlouvy. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám dům i jeho okolí představím. Těším se na vás!

25 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka