BJ, 3+1, ul. Leopoldova, Praha 11 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 3+1, ul. Leopoldova, Praha 11

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 3+1, ul. Leopoldova, Praha 11

BJ, 3+1, ul. Leopoldova, Praha 11

Prodej
Prodáno
 • 3+1, DV
 • rekonstrukce 2018
 • podlahová plocha 68,97m2
 • užitná plocha: 64,53m2
 • sklepní kóje: 1,92m2
 • 6. patro (5.NP)
 • 3 neprůchozí pokoje
 • okna orientována na JV
 • 3 min. metro "C" Opatov
 • 4 min. metro "C" Chodov
 • panel
 • v domě Zásilkovna
 • před domem Albert
 • lesopark Hostivař
 • Centrální park

Popis lokality

Zrekonstruovaný byt se třemi neprůchozími pokoji se nachází v ulici Leopoldova na Praze 11 – Chodov. Nemovitost je obklopena širokou škálou obchodů a služeb, hřišť, restaurací, apod. Přímo v přízemí domu se nachází pobočka Zásilkovny, obchůdek s kávou a kadeřnictví. Hned před domem je supermarket Albert, vedle domu MŠ a za domem dvě velká dětská hřiště. Parkovat lze kdekoli na ulici kolem domu, nebo lze hradit celoroční parkovací stání na placeném parkovišti hned za Albertem (cca 150m od domu). V rámci pár set metrů od domu je několik ZŠ, tenisové kurty, lékárna, sportovní hala, veterina, cukrárna, restaurace, horolezecká stěna, aj. Nedaleko od bytu se nachází lesopark Hostivař s Hostivařskou přehradou, Centrální park a Park u Chodovské tvrze. Stanice metra „C – Opatov“ je vzdálena 1 zastávku autobusem. Stanice metra „C – Chodov“ a spolu s ní i velké obchodní centrum Westfield Chodov je vzdálena 3 zastávky autobusem, či 4min. jízdy autem. V rámci pár set metrů od bytu naleznete naprosto vše, co k životu potřebujete. Obstaráte děti, nakoupíte jak potraviny, tak i oblečení, dáte si dobré jídlo, kávu, navštívíte kino, máte zajištěnou i lékařskou péči, sportovní vyžití, vyřídíte záležitosti na úřadech, a další. Navíc na nájezdu na Pražský okruh jste během 2 minut.

Podrobnosti k nemovitosti

Byt s dispozicí 3+1 má tři samostatné neprůchozí pokoje a samostatnou kuchyň. Je orientován na jihovýchod. Podlahová plocha bytu je 68,97m2, užitná plocha interiéru 64,53m2. K bytu náleží sklepní kóje o velikosti 1,92m2 a velkou výhodou je její umístění na stejném podlaží, na kterém je umístěn byt, tzn. na 7.NP (6. patře). V roce 2018 byla dokončena kompletní rekonstrukce celého bytu včetně všech instalací, podlah, zděné koupelny a WC (WC je odděleno od koupelny).

Bytový dům je rovněž po rekonstrukci, zateplený, má plastová okna a dva nové výtahy. Na každém podlaží jsou bytové jednotky vždy ještě od prostoru s výtahem odděleny dalšími uzamykatelnými dveřmi. Společné prostory před vstupy do jednotlivých bytových jednotek jsou velmi prostorné. Ze společných prostor je rovněž přístup do prostoru, kde jsou umístěny sklepní kóje. V domě se nenachází kolárna a byt nemá balkon. V přízemí bytového domu jsou pronajímány nebytové prostory a výnosy z nájmu jsou družstvem vkládány do fondu oprav. Tím, že je celý bytový dům v perfektní kondici po rekonstrukci a že má družstvo příjmy z pronájmů, je budoucí koupě výhodná i z hlediska dlouhodobě nízkých poplatků a provozních nákladů.

Nemovitost je obklopena širokou škálou obchodů a služeb, hřišť, restaurací, apod. Přímo v přízemí domu se nachází pobočka Zásilkovny, obchůdek s kávou a kadeřnictví. Hned před domem je supermarket Albert, vedle domu MŠ a za domem dvě velká dětská hřiště. Parkovat lze kdekoli na ulici kolem domu, nebo lze hradit celoroční parkovací stání na placeném parkovišti hned za Albertem (cca 150m od domu). V rámci pár set metrů od domu je několik ZŠ, tenisové kurty, lékárna, sportovní hala, veterina, cukrárna, restaurace, horolezecká stěna, aj. Nedaleko od bytu se nachází lesopark Hostivař s Hostivařskou přehradou, Centrální park a Park u Chodovské tvrze. Stanice metra „C – Opatov“ je vzdálena 1 zastávku autobusem. Stanice metra „C – Chodov“ a spolu s ní i velké obchodní centrum Westfield Chodov je vzdálena 3 zastávky autobusem, či 4min. jízdy autem. V rámci pár set metrů od bytu naleznete naprosto vše, co k životu potřebujete. Obstaráte děti, nakoupíte jak potraviny, tak i oblečení, dáte si dobré jídlo, kávu, navštívíte kino, máte zajištěnou i lékařskou péči, sportovní vyžití, vyřídíte záležitosti na úřadech, a další. Navíc na nájezdu na Pražský okruh jste během 2 minut.

V případě více zájemců o koupi si majitel nemovitosti vyhrazuje právo vybrat kupujících dle svých priorit. PENB: „C“. Pro dotazy či domluvení prohlídky jsem kdykoli k dispozici. Budu se těšit na osobní setkání při prohlídce nemovitosti.

6 560 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka