BJ, 2+kk, ul. Za Devítkou, Jinočany – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Za Devítkou, Jinočany

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Za Devítkou, Jinočany

BJ, 2+kk, ul. Za Devítkou, Jinočany

Pronájem
Pronajato
 • novostavba (2007)
 • byt - 54,30m2
 • částečně vybaven
 • 2.NP (1. patro)
 • balkon 5,81m2
 • 1 min. autobus
 • zdivo + monolit
 • 1x parkovací stání
 • 8 min. "M" Zličín

Popis lokality

Byt s dispozicí 2+kk v novostavbě z roku 2007 s balkonem a vyhrazeným parkovacím stáním je určený k dlouhodobému pronájmu. Nachází se v ulici Za Devítkou v obci Jinočany. Jinočany se nachází na Praze-západ. Poloha bytu je strategická z hlediska blízkého nájezdu na Pražský okruh, nedaleké stanice metra „Zličín“ a oblíbeného Homepark Zličín (dříve Avion Shopping Park Praha). Zde si pohodlně nakoupíte od potravin, přes oblečení, po elektro, zajdete si do některé z restaurací, kaváren, navštívíte kino, a doplňky a vybavení do bytu nakoupíte v obchodním domě Ikea, či Jysku. Přímo v Jinočanech pak můžete využívat kavárnu s cukrárnou, obchod se smíšeným zbožím, je zde pošta, lékárna a z náměstí pravidelné autobusové spoje na metro „Zličín“, či „Luka“. Obec má i MŠ, ZŠ, několik dětských hřišť a fotbalové hřiště. Jedná se o rozvíjející se obec, kde vzniká nová výstavba bytových a rodinných domů.

Podrobnosti k nemovitosti

V příjemné lokalitě nabízíme s velmi seriózními majiteli dlouhodobý pronájem částečně vybaveného a nově vymalovaného bytu 2+kk s balkonem a s vyhrazeným parkovacím stáním. Byt se nachází ve 2.NP (1. patro) v novostavbě bytového domu z roku 2007 v ulici Za Devítkou v Jinočanech.

Užitná plocha bytu je 54,30m2 a balkonu 5,81m2. V bytě je vybavená kuchyňská linka (digestoř, indukční deska, trouba, mikrovlna, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem), jídelní stůl se židlemi, pohovka, stolek na TV, televize, manželská postel, noční stolky, komody a šatní skříň. Koupelna má vanu a je zde vyhrazený prostor i na pračku (pračka je rovněž součástí vybavení bytu). WC je od koupelny oddělené. Uvnitř bytu se rovněž nachází opravdu prostorná a velmi praktická komora.

Velkou předností bydlení v tomto bytě je jeho světlost (orientace na jihovýchod), jistota dlouhodobého pronájmu, prostornost, praktická dispozice, výtah přímo naproti bytu a výhradní parkovací stání. Bydlení v tomto bytovém domě a obci nabízí příjemné žití v klidné lokalitě, a přitom nedaleko od metra (8min. autobusem od metra „Zličín“ a velkého obchodního centra). Mohu vřele doporučit jak jednotlivci, párům, tak i tříčlenným rodinám.

Cena nájemného je 15.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 4.100,- Kč/měsíc/2osoby včetně elektřiny (870,- Kč/měsíc). Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Poplatky jsou zúčtovatelné. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majiteli ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Byt je k dispozici ihned. PENB: „C“.

15 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka