BJ, 2+kk, ul. Velvarská, Horoměřice – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Velvarská, Horoměřice

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Velvarská, Horoměřice

BJ, 2+kk, ul. Velvarská, Horoměřice

Pronájem
Pronajato
 • novostavba 2020
 • byt - 55,10m2
 • balkon - 7,40m2
 • sklep - 2,00m2
 • kryté parkovací stání
 • 2.NP (1. patro)
 • vnitřní rolety
 • částečně zařízený
 • plně vybavená kuchyň
 • MŠ, ZŠ, COOP, Lidl
 • železobeton + zdivo
 • Divoká Šárka
 • Metro A - Bořislavka 10min.
 • Metro A - Dejvická 15min.
 • zastávka u domu

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Velvarská, Horoměřice (Praha-západ). Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě se základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, Lidl, COOP, pošta, lékárna, masna, pekárna, pizzerie, cukrárna, kadeřnictví, apod.), v blízkosti lesa, nedaleko Divoké Šárky a pouhých 10min. od metra A – stanice „Bořislavka“ (metro A – stanice „Dejvická“ pouhých 15min.). Doslova pár kroků od od domu se nachází autobusová zastávka „Velká Brána“.  Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, velmi klidné lokality, avšak a výborné dopravní dostupnosti, jak na metro, tak i do samotného centra Prahy, či na Pražský okruh. Velkou výhodou je i blízkost letiště.

Podrobnosti k nemovitosti

Ve velmi příjemné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+kk s balkonem ve 2.NP (1. patro – výška od terénu/přízemí přes 3,5m), se sklepní kójí a parkovacím stáním v podzemní garáži. Byt se nachází v novostavbě bytového domu (kolaudace 2020) v ulici Velvarská, Horoměřice (Praha-západ).

Podlahová plocha interiéru je 55,10m2, balkonu 7,40m2 a sklepní kóje cca 2,0m2. Sklep se nachází v přízemí bytového domu. Majitelé ponechají v bytové jednotce plně vybavenou kuchyňskou linku (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, parní trouba, myčka, varná deska, digestoř), dvě barové židle u kuchyňského středového ostrůvku, televizi s kloubovým držákem v obývacím pokoji), rolety „den a noc“, policové boxy, balkonové sezení s polštáři, velkou šatní skříň na chodbě, botník a komodu v chodbě, lampičky v ložnici, veškeré osvětlení ve všech místnostech, koupelnovou a umyvadlovou skříňku, pračku, sušičku, zrcadlo v koupelně.

Orientace bytu je na jihovýchod a budoucí nájemník získá jistotu skutečně dlouhodobého pronájmu od velmi seriózních majitelů.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě se základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ, Lidl, COOP, pošta, lékárna, masna, pekárna, pizzerie, cukrárna, kadeřnictví, apod.), v blízkosti lesa, nedaleko Divoké Šárky a pouhých 10min. od metra A – stanice „Bořislavka“ (metro A – stanice „Dejvická“ pouhých 15min.). Doslova pár kroků od domu se nachází autobusová zastávka „Velká Brána“.  Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, velmi klidné lokality, avšak a výborné dopravní dostupnosti, jak na metro, tak i do samotného centra Prahy, či na Pražský okruh. Velkou výhodou je i blízkost letiště.

Cena nájemného je 18.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy v celkové výši 5.488,- Kč/měsíc/2os. (včetně zálohy na elektřinu ve výši 1.340,- Kč). Výše poplatků bude upravena dle počtu osob. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH.  Nemovitost bude k dispozici od 1.4.2024 a bude nově vymalována. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „B“.

18 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka