BJ, 2+kk, ul. Tusarova, Praha 7 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Tusarova, Praha 7

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Tusarova, Praha 7

BJ, 2+kk, ul. Tusarova, Praha 7

Prodej
K dispozici
 • 2+kk, OV
 • podlahová plocha 72,90m2
 • užitná plocha bytu 69,30m2
 • sklep 6,50m2
 • před rekonstrukcí
 • skvělé SVJ, nízké náklady
 • 2.NP (1. patro)
 • vstup na čipy
 • plastová okna
 • výtah
 • orientace na západ
 • cihlová zástavba
 • 2min. tramvaj
 • 2 tram. zast. na metro "C"
 • MŠ, ZŠ, zdravotní péče
 • restaurace, kavárny
 • občanská vybavenost
 • Alza, Lidl, Úřad MČ P7

Popis lokality

Byt 2+kk v ulici Tusarova na Praze 7 nabídne budoucím majitelům naprosto luxusní adresu. Cihlový bytový dům, v jehož 2. nadzemním podlaží se byt 2+kk nachází, stojí v samém srdci Holešovic poblíž nábřeží, obklopen kompletní občanskou vybaveností. Pár metrů od domu lze pohodlně nakoupit a vyřídit spoustu věcí, neboť napříč okolní bytovou zástavbou se nachází nepřeberné množství drobných obchodů a služeb. Stejně tak i MŠ a ZŠ, spoustu kaváren a restaurací, Alza, Lidl, Úřad MČ Prahy 7, atd. V okruhu pár minut chůze od domu je možné nakoupit, pobavit se, dobře se najíst, obstarat děti, zajít na procházku, využít nově vzniklou stezku od Libeňského mostu, přes Rohanské nábřeží zpět do Holešovic po nové lávce pro pěší („HolKa“). Holešovice jsou velmi rychle se rozvíjející a revitalizovanou lokalitou. V blízké době bude i zbrusu nově zrekonstruované vlakové nádraží Bubny. Stanice metra „C“ – Vltavská se nachází jen 2 tramvajové zastávky a nejbližší tramvajová zastávka je pouhé 2min. chůze od domu. Z Holešovic bude mít budoucí majitel tohoto bytu všude blízko.

Podrobnosti k nemovitosti

Byt 2+kk v osobním vlastnictví v ulici Tusarova Praha 7 – Holešovice je určen k celkové rekonstrukci. Jeho nadstandardní velikost umožní v rámci budoucí rekonstrukce změnit dispozici na velkorysé 1+kk, či 1+1, nebo lépe řešené 2+kk. Aktuální dispozice bytu zahrnuje vstupní předsíň, samostatnou ložnici (dříve průchozí do obývacího pokoje), druhou místnost aktuálně rozdělenou prosklenou příčkou na obývací část směrem k oknu a na kuchyňský kout, koupelnu, samostatné WC, spíž, komoru. A navíc k bytu patří nadstandardně velký sklep.

Podlahová plocha bytu je 72,90m2, užitná plocha je 69,30m2 a sklep umístěný v suterénu má 6,50m2. Ačkoli se byt nachází ve 2. nadzemním podlaží, pro větší nákupy, či stěhování je velkou výhodou ve vnitrobloku vybudovaný výtah, který zastavuje v mezipatrech. Okna bytu, stejně jako hlavní vstup do domu, jsou orientovány na západ do klidné ulice. Pro návštěvy, či stěhování je velkým bonusem možnost parkování na vyhrazených místech, které náleží k domu.

Cihlový bytový dům, ve kterém se jednotka nachází, je v perfektním stavu a skvěle udržovaný, má vyměněná plastová okna, střechu po rekonstrukci. Jedná se o čistý a klidný dům. Velkou výhodou je SVJ bez úvěrů, které má našetřeno ve fondu oprav, a u samotného bytu budoucí majitelé jistě ocení skutečně velmi nízké provozní náklady.

Byt nabídne budoucím majitelům naprosto luxusní adresu. Cihlový bytový dům stojí v samém srdci Holešovic poblíž nábřeží, obklopen kompletní občanskou vybaveností. Pár metrů od domu lze pohodlně nakoupit a vyřídit spoustu věcí, neboť napříč okolní bytovou zástavbou se nachází nepřeberné množství drobných obchodů a služeb. Stejně tak i MŠ a ZŠ, spoustu kaváren a restaurací, Alza, Lidl, Úřad MČ Prahy 7, atd. V okruhu pár minut chůze od domu je možné nakoupit, pobavit se, dobře se najíst, obstarat děti, zajít na procházku, využít nově vzniklou stezku od Libeňského mostu, přes Rohanské nábřeží zpět do Holešovic po nové lávce pro pěší („HolKa“). Holešovice jsou velmi rychle se rozvíjející a revitalizovanou lokalitou. V blízké době bude i zbrusu nově zrekonstruované vlakové nádraží Bubny. Stanice metra „C“ – Vltavská se nachází jen 2 tramvajové zastávky a nejbližší tramvajová zastávka je pouhé 2min. chůze od domu. Z Holešovic bude mít budoucí majitel tohoto bytu všude blízko.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji bez problému financovat hypotečním úvěrem. Cena je 8.200.000,- Kč včetně provize RK, úschovy kupní ceny a právních služeb. V případě více zájemců o koupi si majitel nemovitosti vyhrazuje právo učinit výběr kupujících dle svých priorit. PENB: zatím uvádíme „G“. Pro dotazy či domluvení prohlídky jsem kdykoli k dispozici. Budu se těšit na osobní setkání při prohlídce nemovitosti.

8 200 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka