BJ, 2+kk, ul. Prvního pluku, Praha 8, Karlín – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Prvního pluku, Praha 8, Karlín

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Prvního pluku, Praha 8, Karlín

BJ, 2+kk, ul. Prvního pluku, Praha 8, Karlín

Pronájem
K dispozici
 • po rekonstrukci
 • byt - 41,40m2
 • cihlový
 • 3.NP (2.patro)
 • neprůchozí pokoje
 • dlouhodobý podnájem
 • metro B/C - Florenc
 • tramvaj - 1 min.
 • rest., kavárny, obchody

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému podnájmu se nachází v ulici Prvního pluku, Praha 8, Karlín. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru. V docházkové vzdálenosti 3min. od domu se nachází stanice metra „B a C – Florenc“, tramvajová zastávka „Florenc“, autobusové nádraží Florenc, Hudební divadlo Karlín, široký výběr restaurací, kaváren, obchodů a služeb. Masarykovo nádraží se nachází cca 12min. chůze, nebo 2 tramvajové zastávky. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě (Karlín) s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý podnájem kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk ve 3.NP (2. patro), v ulici Prvního pluku, Praha 8.

Užitná plocha interiéru je 41,40m2. Majitelka nechala v rámci rekonstrukce v bytové jednotce nainstalovat i kompletně vybavenou kuchyňskou linku. Oba pokoje jsou neprůchozí, z nichž jeden (větší) je spojen s kuchyňským koutem. Z chodby je přístupné WC spojené s koupelnou se sprchovým koutem.

Velkou předností bydlení v tomto bytě je jistota skutečně dlouhodobého podnájmu.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a pár kroků od Vltavy. V docházkové vzdálenosti 3min. od domu se nachází stanice metra „B a C – Florenc“, tramvajová zastávka „Florenc“, autobusové nádraží Florenc, Hudební divadlo Karlín, široký výběr restaurací, kaváren, obchodů a služeb. Masarykovo nádraží se nachází cca 12min. chůze, nebo 2 tramvajové zastávky. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti. Ideální pro jednotlivce, nebo pár.

Cena nájemného je 22.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 3.200,- Kč/měsíc/1os. (včetně zálohy na plyn a elektřinu). Elektřina se bude převádět na podnájemce. Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v podnájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelce ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

22 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka