BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9, Vysočany – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9, Vysočany

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9, Vysočany

BJ, 2+kk, ul. Podkovářská, Praha 9, Vysočany

Pronájem
K dispozici
 • novostavba
 • byt - 46,10m2
 • balkon - 8,20m2
 • komora v bytě
 • 3. NP (2. patro)
 • garážové stání
 • klidný vnitroblok
 • vstupy na čipy
 • Florenc 18 min.
 • park Zahrádky
 • tramvaj 2 min.
 • Galerie Harfa 3 zastávky

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Podkovářská, Praha 9, Vysočany. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází tramvajová zastávka „Podkovářská“, stejně tak i park Zahrádky, fitness park, Rokytka, kavárny, restaurace, apod. Nedaleko se nachází i MŠ a ZŠ. Nájemníci pracující v centru jistě ocení dojezd na Florenc za 18min. Pro běžné i větší nákupy je k dispozici obchodní centrum Galerie Harfa, a to pouhé 3 zastávky tramvají. Stejně tak je v blízkosti i vlakové spojení – Praha-Libeň.

Podrobnosti k nemovitosti

V aktuálně velmi rychle se rozvíjející lokalitě nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 2+kk s komfortním balkonem a garážovým parkovacím stáním (zahrnuto v ceně nájemného) v novostavbě od společnosti FINEP. Bytová jednotka se nachází ve 3.NP (2. patro) a je orientován do velmi klidného a pěkného vnitrobloku se zelení.

Užitná plocha interiéru je 46,10m2 a balkonu 8,20m2. Praktická komora se nachází uvnitř bytu. Byt je kompletně vybaven - kuchyňská linka (včetně spotřebičů – myčka, trouba, sklokeramická deska, digestoř, lednice s mrazákem), postel (dvoulůžko), šatní skříň, komoda, pohovka, televize se skříňkami, jídelní pult se 4 židlemi, velká vestavěná skříň na chodbě, 2x botník. Koupelna, která je spojená s WC, je vybavena pračkou. Vstupní dveře do bytu jsou protipožární s bezpečnostním zámkem.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází tramvajová zastávka „Podkovářská“, stejně tak i park Zahrádky, fitness park, Rokytka, kavárny, restaurace, apod. Nedaleko se nachází i MŠ a ZŠ. Nájemníci pracující v centru jistě ocení dojezd na Florenc za 18min. Pro běžné i větší nákupy je k dispozici obchodní centrum Galerie Harfa, a to pouhé 3 zastávky tramvají. Stejně tak je v blízkosti i vlakové spojení – Praha-Libeň.

Cena nájemného je 19.000,- Kč + zúčtovatelné zálohy 5.231,- Kč/měsíc/2os. (včetně zálohy na elektřinu ve výši 1.470,- Kč). Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc vč. poplatků a jednorázová provize RK ve výši jednoho nájmu + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Byt bude k dispozici s jistotou od 15.7.2024, či po dohodě kdykoli dříve.

19 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka