BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18, Letňany – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18, Letňany

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18, Letňany

BJ, 2+kk, ul. Pavla Beneše, Praha 18, Letňany

Pronájem
Pronajato
 • novostavba 2015
 • byt - 56,0m2
 • lodžie - 8,0m2
 • parkovací stání
 • 2.NP (1. patro)
 • orientace na SZ
 • včetně vybavení
 • dlouh. pronájem
 • železobeton
 • MHD 0,5min.
 • OC Letňany
 • metro "C" - Letňany

Popis lokality

Z velké části vybavené 2+kk s velkou lodžií a parkovacím stáním je situováno nedaleko OC Letňany. Konkrétně se jedná o ulici Pavla Beneše, na níž navazují další fáze výstavby novostaveb bytových domů. Ačkoli bytový dům kopíruje podélně rušnější ulici Beranových, mezi silnicí a domem je nemalý kus zeleně včetně keřů, které tvoří nenásilným způsobem přirozenou zvukovou „hradbu“. Autobusová zastávka je hned vedle domu (0,5min. chůze) a metro C – Letňany spolu s OC Letňany je pár minut jízdy autem, či MHD. V docházkové vzdálenosti od domu budoucí nájemníci naleznou Úřad MČ Praha 18, poštu, lékárny, kavárny, obchody s potravinami, hřiště, sportoviště, MŠ, ZŠ, apod. Blízký je i nájezd na Pražský okruh, D8, D10 a D11.

Podrobnosti k nemovitosti

Záruku dlouhodobého pronájmu, 56m2 interiéru + 8m2 lodžie, vyhrazené parkovací stání, téměř kompletní vybavení a seriózního pronajímatele, vám mohu nabídnout prostřednictvím bytu 2+kk v ulici Pavla Beneše v pražských Letňanech.

Byt se nachází v novostavbě bytového domu z roku 2015 ve 2.NP (1. patro) a je orientován na severozápad. Nemovitost je téměř kompletně vybavena. Kuchyňská linka je včetně indukce, trouby, digestoře, myčky, lednice s mrazákem a jídelního stolu se židlemi. Obývací pokoj je vybaven pohovkou, konferenčním stolkem a obývací stěnou. V ložnici na budoucí nájemníky čeká dvoulůžková postel s rošty (stačí pořídit pouze vlastní matrace), dva noční stolky, poličky na stěnách a šatní skříň. Koupelna má vanu a je spojená s toaletou. Stačí pořídit pouze vlastní pračku. Na chodbě je sestava botníku, věšáku se zrcadlem a skříňka s úložným prostorem. V rámci bytu našla své místo i praktická komora.

Ačkoli bytový dům kopíruje podélně rušnější ulici Beranových, mezi silnicí a domem je nemalý kus zeleně včetně keřů, které tvoří nenásilným způsobem přirozenou zvukovou „hradbu“. Autobusová zastávka je hned vedle domu (0,5min. chůze) a metro C – Letňany spolu s OC Letňany je pár minut jízdy autem, či MHD. V docházkové vzdálenosti od domu budoucí nájemníci naleznou Úřad MČ Praha 18, poštu, lékárny, kavárny, obchody s potravinami, hřiště, sportoviště, MŠ, ZŠ, apod. Blízký je i nájezd na Pražský okruh, D8, D10 a D11.

Cena nájemného je 18.000,- Kč/měsíc/byt (parkovací stání zahrnuto v ceně) + zúčtovatelné zálohy 4.749,- Kč/měsíc/2os. (včetně zálohy na elektřinu ve výši 1.750,- Kč/měsíc). Zálohové platby za služby a energie mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majiteli ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků). Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: zatím uvádíme „G“, bude doplněn.

18 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka