BJ, 2+kk, ul. Oblouková, Praha 10, Vršovice – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Oblouková, Praha 10, Vršovice

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Oblouková, Praha 10, Vršovice

BJ, 2+kk, ul. Oblouková, Praha 10, Vršovice

Pronájem
Pronajato
 • byt po rekonstrukci
 • dům v dobrém stavu
 • užitná plocha - 50,00m2
 • cihlový + panelový
 • 3.NP (2. patro)
 • MŠ, ZŠ, pošta, lékárna
 • NC Eden - 4min. MHD
 • obchody, kavárny
 • nádraží Vršovice
 • centrum - 12min.
 • metro C - 8min. MHD
 • tramvaj - 2min. od domu

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Oblouková, Praha 10, Vršovice. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s naprosto kompletní občanskou vybaveností, cca 12min. od centra, 8min. na metro C – „I.P. Pavlova“ a „Pražského povstání“, 8min. na metro A – „Strašnická“, pouhé 2min. chůze na tramvaj a 2 zastávky tramvají k NC Eden. V centru bude budoucí nájemník prostřednictvím MHD během cca 12min. V bezprostředním okolí bytu se nachází velké množství menších, či větších obchodů, MŠ, ZŠ, sportoviště, kavárny, restaurace, atd. O této nemovitosti lze na 100% říci, že má skutečně strategickou polohu ve smyslu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Nedaleko se nachází i Havlíčkovy sady (Gröbovka), Haroldovy sady a o něco dále, byť ne o moc, samotné Podolské nábřeží.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě z hlediska dopravní dostupnosti a opravdu perfektní občanské vybavenosti nabízíme dlouhodobý pronájem před několika lety zrekonstruovaného bytu 2+kk (před rekonstrukcí byla původní dispozice 2+1). Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží (2.patro) ve starším, ale době udržovaném domě s výtahem v ulici Oblouková, Praha 10 – Vršovice.

Užitná plocha interiéru je 50,00m2. Koupelna s vanou a samostatné WC byla rovněž před několika lety zrekonstruována. V neprůchozí ložnici je součástí vybavení soubor komod na míru, které pojmou opravdu velké množství věcí. Stejně tak i velká vestavěná skříň na chodbě. Kuchyň je kompletně vybavená včetně lednice s mrazákem a myčkou. V oknech (plastová) jsou nainstalované žaluzie.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s naprosto kompletní občanskou vybaveností, cca 12min. od centra, 8min. na metro C – „I.P. Pavlova“ a „Pražského povstání“, 8min. na metro A – „Strašnická“, pouhé 2min. chůze na tramvaj a 2 zastávky tramvají k NC Eden. V centru bude budoucí nájemník prostřednictvím MHD během cca 12min. V bezprostředním okolí bytu se nachází velké množství menších, či větších obchodů, MŠ, ZŠ, sportoviště, kavárny, restaurace, atd. O této nemovitosti lze na 100% říci, že má skutečně strategickou polohu ve smyslu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Nedaleko se nachází i Havlíčkovy sady (Gröbovka), Haroldovy sady a o něco dále, byť ne o moc, samotné Podolské nábřeží.

Byt je nově vymalován, kompletně uklizen a ihned připraven přivítat nového obyvatele. Cena nájemného je 20.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky v celkové výši 5.091,- Kč/4os. (zahrnují 3.751,- Kč služby SVJ, 1.080,- Kč elektřina, 260,- Kč plyn). Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Třída energetické náročnosti (PENB): uvádíme „G“, ale předpoklad je kategorie C/D. Jedná se o nabídku seriózního a dlouhodobého pronájmu.

20 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka