BJ, 2+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

BJ, 2+kk, ul. Mařákova, Praha 6, Dejvice

Pronájem
Pronajato
 • po rekonstrukci
 • interiér - 48,80m2
 • cihlový
 • 4.NP (3. patro)
 • klidný vnitroblok
 • dlouhodobý podnájem
 • metro A - Hradčanská
 • tramvaj - 2 min.
 • rest., kavárny, obchody

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému podnájmu se nachází v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě (Dejvice) s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý podnájem před několika lety zrekonstruovaného bytu 2+kk ve 4.NP (3. patro), v ulici Mařákova, Praha 6, Dejvice.

Užitná plocha interiéru je 48,80m2. Majitelka nechala v bytové jednotce nainstalovat vybavenou kuchyňskou linku (el. varná deska, trouba, myčka) + samostatně stojící lednice s mrazákem. Oba pokoje jsou neprůchozí, z nichž jeden je spojen s kuchyňským koutem. Z prostorné chodby je přístupné samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. Velkou výhodou bydlení v tomto bytě je jistota dlouhodobého podnájmu a orientace celého bytu do klidného a tichého vnitrobloku.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 2min. od domu se nachází stanice metra „A – Hradčanská“, tramvajová zastávka „Hradčanská“, vlakové nádraží Dejvice, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Letenské sady, nedaleko Královská obora Stromovka. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 20.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 5.500,- Kč/měsíc (včetně zálohy na elektřinu). Plyn byl převeden na původního podnájemce, stejně tak bude nově převedena i elektřina na nového nájemce. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelce ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

20 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka