BJ, 2+kk, ul. Křižíkova, Praha 8, Karlín – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Křižíkova, Praha 8, Karlín

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Křižíkova, Praha 8, Karlín

BJ, 2+kk, ul. Křižíkova, Praha 8, Karlín

Pronájem
Pronajato
 • po rekonstrukci
 • interiér - 72,00m2
 • cihlový
 • 3.NP (2. patro)
 • klimatizace
 • dlouhodobý podnájem
 • metro B - Křižíkova
 • tramvaj - 1 min.
 • rest., kavárny, obchody

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému podnájmu se nachází v ulici Křižíkova, Praha 8, Karlín. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 1min. od domu se nachází stanice metra „B – Křižíkova“, tramvajová zastávka „Křižíkova“, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Vrch Vítkov, Kaizlovy sady, Sudkovy sady, pěkná stezka pro pěší, cyklisty i bruslaře kolem Vltavy po Rohanském nábřeží. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V naprosto skvělé lokalitě (Karlín) s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý podnájem kompletně zrekonstruovaného bytu 2+kk ve 3.NP (2. patro), v ulici Křižíkova, Praha 8.

Užitná plocha interiéru je 72,00m2. Majitelka nechala v bytové jednotce nainstalovat vybavenou kuchyňskou linku a klimatizaci. Ta je obrovskou výhodou v horkých letních dnech. Oba pokoje jsou neprůchozí, z nichž jeden je spojen s kuchyňským koutem. Z velké chodby je přístupné samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. Podlahová krytina v interiéru je dlažba + parkety.

Velkou předností bydlení v tomto bytě je jistota skutečně dlouhodobého podnájmu.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, přímo na metru a přes to pár kroků od přírody. V docházkové vzdálenosti 1min. od domu se nachází stanice metra „B – Křižíkova“, tramvajová zastávka „Křižíkova“, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárny, pošta, sportoviště, rozlehlý park Vrch Vítkov, Kaizlovy sady, Sudkovy sady, pěkná stezka pro pěší, cyklisty i bruslaře kolem Vltavy po Rohanském nábřeží. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 30.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 6.000,- Kč/měsíc (včetně zálohy na plyn). Elektřina se převádí na podnájemce. Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelce ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků) + DPH. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

24 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka