BJ, 2+kk, ul. Křivá, Praha 3, Žižkov – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Křivá, Praha 3, Žižkov

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Křivá, Praha 3, Žižkov

BJ, 2+kk, ul. Křivá, Praha 3, Žižkov

Pronájem
Pronajato
 • byt po rekonstrukci
 • interiér 58,00m2
 • lodžie 3,00m2
 • sklep 1,20m2
 • společná kolárna
 • bezbariérový přístup
 • 8. patro (9.NP)
 • panel
 • vstup na čipy
 • zateplený objekt
 • plastová okna
 • seriózní dům
 • metro "B" - Palmovka 7min.
 • metro "C" - Florenc 17min.
 • bus, tram. - 2min.
 • Vrch Třešňovka
 • Malešický les
 • ZŠ, MŠ, hřiště

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Křivá, Praha 3, Žižkov. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, perfektní dopravní dostupností, v klidné ulici a přes to nedaleko od centra. Kolem domu je zeleň, dostatek parkovacích míst na ulici a dětské hřiště. Pár metrů od domu se nachází autobusová zastávka „Balkán“ a autobusová a tramvajová zastávka „Kněžská luka“. Stejně tak je v docházkové vzdálenosti i Kaufland, lékárna, MŠ, ZŠ, posilovna, hřiště, pošta. Vrch Třešňovka je možné navštívit během pár minut a stejně tak si každý den užívat i výhled na něj přímo z lodžie. Nedaleko se nachází i Malešický les. Na stanici metra B – Palmovka budou budoucí nájemníci za 7min. z autobusové zastávky „Balkán“ a na stanici metra B/C – Florenc za cca 17min. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, dobré občanské vybavenosti a perfektní dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

Na strategickém místě ve velmi příjemném bytovém domě a v lokalitě s perfektní občanskou vybaveností a dopravní dostupností nabízíme dlouhodobý pronájem zcela nově zrekonstruovaného bytu 2+kk s lodžií v 9.NP (8. patro) z celkových 10NP se sklepem a společnou velkou kolárnou. Bytová jednotka se nachází ve zrekonstruovaném, zatepleném a velmi pěkně udržovaném panelovém bytovém domě se dvěma výtahy v ulici Křivá, Praha 3, Žižkov. Užitná plocha interiéru je 58,00m2, lodžie 3,00m2 a sklepní kóje 1,20m2. Sklep i společná kolárna se nachází v přízemí bytového domu.

Majitelé provedli v bytové jednotce kompletní rekonstrukci, nechali nainstalovat plně vybavenou kuchyňskou linku (varná deska, vestavěná trouba, digestoř, myčka, lednice s mrazákem) a dvě šatní skříně (jedna v chodbě, druhá v pokoji s lodžií). Koupelna je rovněž po rekonstrukci a je vybavena sprchovým koutem, dvoj umyvadlem a pračkou. Zrekonstruované WC je oddělené od koupelny. Podlahová krytina v interiéru je laminátová. V rámci rekonstrukce byl navýšen počet elektro zásuvek. Byt je umístěn v předposledním nadzemním podlaží a jeho velkou přidanou hodnotou je velmi světlý a prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a pěkný výhled na Vrch Třešňovka a na novou zástavbu bytových domů. Okolí domu je velmi klidné. Nájemníkům nabízíme jistotu skutečně dlouhodobého pronájmu od velmi seriózních majitelů.

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností, perfektní dopravní dostupností, v klidné ulici a přes to nedaleko od centra. Kolem domu je zeleň, dostatek parkovacích míst na ulici a dětské hřiště. Pár metrů od domu se nachází autobusová zastávka „Balkán“ a autobusová a tramvajová zastávka „Kněžská luka“. Stejně tak je v docházkové vzdálenosti i Kaufland, lékárna, MŠ, ZŠ, posilovna, hřiště, pošta. Vrch Třešňovka je možné navštívit během pár minut a stejně tak si každý den užívat i výhled na něj. Nedaleko se nachází i Malešický les. Na stanici metra B – Palmovka budou budoucí nájemníci za 7min. z autobusové zastávky „Balkán“ a na stanici metra B/C – Florenc za cca 17min. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, dobré občanské vybavenosti a perfektní dopravní dostupnosti.

Cena nájemného je 18.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné zálohy 3.912,- Kč/měsíc/2os. + elektřina 1.500,- Kč/měsíc/2os. Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků). Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „C/D“.

18 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka