BJ, 2+kk, ul. Kovářská, Praha 9, Libeň – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 2+kk, ul. Kovářská, Praha 9, Libeň

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 2+kk, ul. Kovářská, Praha 9, Libeň

BJ, 2+kk, ul. Kovářská, Praha 9, Libeň

Pronájem
Pronajato
 • 2+kk, OV
 • byt 54,58m2
 • zděný sklep 5,10m2
 • 1.NP (přízemí)
 • park Podviní
 • dům po rekonstrukci
 • vstup na čipy
 • bezpečnostní dveře
 • vnitroblok k užívání
 • cyklostezka
 • metro "B" - 0,5min.
 • OC Galerie Harfa - 0,5min.
 • Poliklinika Vysočany
 • tram, bus, vlak
 • Florenc - 7min.

Popis lokality

Bytová jednotka s dispozicí 2+kk určená k dlouhodobému pronájmu se nachází v ulici Kovářská, Praha 9, Libeň. Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přímo na metru. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází stanice metra „B – Českomoravská“, autobusová zastávka, tramvajová zastávka, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárna, pošta, OC Galerie Harfa, sportoviště, Park Podviní, a další. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

Podrobnosti k nemovitosti

V příjemné lokalitě s perfektní občanskou vybaveností v okolí nabízíme dlouhodobý pronájem částečně zrekonstruovaného a nově vymalovaného bytu 2+kk (interiér bytu: 54,58m2) v 1.NP (přízemí) s velkým zděným sklepem v suterénu domu (5,10m2). Byt se nachází ve velmi pěkně zrekonstruovaném a funkčním domě v ulici Kovářská, Praha 9 (Libeň).

Byt má dva pokoje (jeden průchozí, druhý neprůchozí), velmi prostorný kuchyňský kout, dvě komory, koupelnu a samostatné WC. V průchozím pokoji se nachází vestavěné patro na spaní. Kuchyně je plně vybavena (vestavěná trouba, sporák, digestoř, myčka). Pouze pračka a lednice s mrazákem jsou majiteli ponechány k užívání budoucím nájemníkům s tím, že nejsou považovány za pevné příslušenství bytu (pokud stářím doslouží, budoucí nájemník si zajistí svou vlastní pračku a lednici). Vytápění plynem (WAW).

V rámci rekonstrukce celého domu (veškeré rozvody, zateplení, plastová okna, střecha, společné prostory, kamerový systém, vchod na čipy, sjednocené bezpečností vchodové dveře do bytů, apod.), která proběhla v letech 2016-2017, byly přízemní byty zatepleny i ze strany společné vnitřní chodby a byl zateplen strop v suterénu u sklepů (= byt zateplen i zespodu). Výška stropů v bytě je 3,2m. Jedná se o velmi pěkný, čistý a seriózní bytový dům se slušnými obyvateli. Budoucí nájemník bude moci libovolně využívat i společný vnitroblok (posezení, sušení prádla, apod.).

Umístění nemovitosti nabízí skvělou příležitost bydlet v lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přímo na metru. V docházkové vzdálenosti od domu se nachází stanice metra „B – Českomoravská“, autobusová zastávka, tramvajová zastávka, MŠ, ZŠ, obchody, kavárny, restaurace, lékárna, pošta, OC Galerie Harfa, sportoviště, Park Podviní, a další. Poloha bytu je strategická z hlediska kombinace bydlení v blízkosti zeleně, perfektní občanské vybavenosti, výborné dopravní dostupnosti a nedalekého centra Prahy.

Cena nájemného je 18.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky celkem 5.719,- Kč/měsíc/3os. (včetně zálohy na elektřinu ve výši 2.000,- Kč a včetně zálohy na plyn ve výši 2.000,- Kč). Jedná se o energeticky velmi úsporný byt (předchozí nájemníci měli přeplatky). Poplatky mohou být upraveny dle počtu osob, které budou v nájmu, a dle typu provozu budoucích nájemníků. Při zahájení nájmu se hradí vratná kauce majitelům ve výši 1 měsíčního nájmu včetně poplatků, nájem na první měsíc včetně poplatků a jednorázová provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez poplatků). Jedná se o nabídku dlouhodobého a seriózního pronájmu. Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „E“.

18 000 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka