BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4 – ŘEŠÍM NEMOVITOST

BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4

ŘEŠÍM NEMOVITOST Zakázky BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4

BJ, 1+kk, ul. Pod Vilami, Praha 4

Pronájem
Pronajato
 • rekonstrukce 2021
 • byt - 29,62m2
 • terasa - 15,00m2
 • v suterénu prádelna
 • 4.NP (3. patro)
 • kvalitní materiály
 • částečně vybaven
 • světlý a moderní interiér
 • cihla
 • park Jezerka
 • metro C - I.P.P. 9min.
 • tram. zastávka 2min.

Popis lokality

Na rozhraní Nuslí a Michle se nachází v ulici Pod Vilami bytová jednotka s dispozicí 1+kk s velkou terasou určená k dlouhodobému pronájmu. Funkcionalistická vila, v níž se byt nachází, je umístěna v klidné ulici (hlavní Nuselská ulice je odhlučněna díky bytovým domům, jež Nuselskou ulici lemují) pouhé 3min. chůze od parku Jezerka. V docházkové vzdálenosti se nachází podél hlavní ulice Nuselská velké množství malých obchodů, kaváren a restaurací. Nejbližší zastávka MHD je tramvajová zastávka „Horky“ (2min. chůze od domu). V centru na metru C (stanice „I.P. Pavlova“) budete tramvají za 9min. Nedaleko od nemovitosti můžete rovněž využít vlakovou stanici „Praha-Vršovice“. Sportovci jistě ocení cyklostezku podél Botiče a kousek od domu jsou rovněž i Havlíčkovy Sady (Gröbovka). Pozice této nemovitosti nabízí jak kompletní občanskou vybavenost s malou vzdáleností od centra, tak i naprostý klid a soukromí.

Podrobnosti k nemovitosti

Hledáte dlouhodobý pronájem malého bytu, který by dal vašemu home officu, či snídaním při rozbřesku, nebo večeřím při západu slunce, tu pravou atmosféru? Je vám sympatický dojezd do centra do 9min.? Libujete si při velkém množství přirozeného světla? Chcete mít výhled z bytu na tři světové strany? A myšlenka práce z domu na terase s výhledem, či opalování je více než lákavá?

Dovoluji si vám nabídnout zbrusu nově zrekonstruovaný byt 1+kk v ulici Pod Vilami ve 4.NP v pražských Nuslích o velikosti 29,62m2 (interiér) s terasou o velikosti 15m2 (exteriér). Byt prošel nákladnou a moderní rekonstrukcí, jež koresponduje s funkcionalistickým stylem, ve kterém byla postavena celá vila. Při rekonstrukci byly použity světlé materiály, které ještě podtrhují velkou dotaci přirozeného světla. Bytová jednotka je velmi prakticky řešena. Má samostatný kuchyňský kout (s dvouplotýnkovou indukcí, malou lednicí, včetně nádobí – lze samozřejmě odstěhovat). V koupelně s prostorným sprchovým koutem, umyvadlem a WC je podlahové vytápění, podsvícené zrcadlo a velmi vkusné světlé obklady. Pokoj je vybaven dvěma kapacitními skříněmi, jež jsou na celou výšku místnosti. Budoucí nájemník bude mít k dispozici i stůl s židlemi určenými do interiéru a malý stolek s křesílky určený na terasu (vše lze v případě nevyužití odvést).

Hlavní dominantou tohoto bytu je široká a hluboká terasa o velikosti 15m2 s výhledem na centrum. Rozhodně doporučuji pro toho, kdo pracuje částečně, či plně z domu, pro toho, kdo se rád sluní, pro toho, kdo miluje venkovní posezení s kávou, či skleničkou dobrého pití. Na terase lze v teplém období i velmi dobře cvičit (ideální třeba i pro milovníky jógy). Ulice Pod Vilami je velmi klidná, parkování je možné v ulici před domem.

Tato nemovitost vám rozhodně dopřeje nadstandardně komfortní bydlení, klid a soukromí. Je vhodná pro 1-2 osoby.

Cena nájemného je 13.500,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky ve výši 2.420,- Kč/měsíc + elektřina. Při rezervaci se hradí provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu (bez zúčtovatelných poplatků) + DPH a po podpisu nájemní smlouvy se hradí nájemné s poplatky na aktuální měsíc a vratná kauce ve stejné výši.

Tramvajová zastávka „Horky“ se nachází pouhé dvě minuty chůze od domu a v centru na metru „C – I.P. Pavlova“ budete tramvají během 9min. Nedaleko se nachází i vlaková stanice Praha-Vršovice. V okolí se nachází Park Jezerka, cyklostezka kolem Botiče a nedaleko jsou i Havlíčkovy sady/Gröbovka.

Byt je zrekonstruovaný, vymalovaný, voní novotou, a těší se na svého prvního seriózního nájemníka.

Pro doplňující informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. PENB: „G“.

13 500 Kč

Zaujala Vás tato nemovitost?

  S námi se nemusíte bát, že koupíte „zajíce v pytli“. Jsme totiž jiní…

  KONTAKT
  Zobrazit tlačítka
  Skrýt tlačítka