Řeším prodej – ŘEŠÍM NEMOVITOST

„Jsme Ivana a Václav Ráčkovi – realitní makléřka a stavební inženýr - statik, oba zároveň odhadci nemovitostí. S námi zvládnete standardní i nestandardní prodej nemovitosti - s exekucí, s účastí opatrovnického soudu, apod. Díky spojení obchodních a technických zkušeností budete mít konkurenční výhodu, která vás při prodeji ochrání, a kupujícího nejen přesvědčí, ale vnese do celého procesu větší důvěryhodnost.“


1

Realitní makléřka & stavební inženýr

naše přidaná hodnota = vaše konkurenční výhoda
2

Odhadci nemovitosti

= správné ocenění nemovitosti = vaše jistota
3

Technické znalosti vaší nemovitosti

= vás chrání, kupujícího přesvědčí
4

Záruka korektního přístupu

= naše vlastnosti = vaše bezstarostnost
5

Pracujeme tak

= abyste neměli potřebu oslovit kohokoli jiného
6

Pracujeme samostatně

= naším „šéfem“ je naše svědomí
7

Za jednu provizi

= pro vás pracují tři profese
8

Přesnost, profesionalita a rychlost

= naše schopnosti = vaše výhoda

Vybrané reference

 • Paní Jílková

  Prodej s exekucí:

  „S paní Ráčkovou jsem se setkala ze dosti nemilé situace. Můj bývalý druh, který x let neplatil výživné, ji kontaktoval s žádostí o pomoc při prodeji bytu zatíženého exekucí právě na výživné. Vzhledem k situaci, jsem paní Ráčkovou při prvním kontaktu poměrně nevybíravě odmítla. Musím ale uznat, že přemoci se v tomto ohledu – vyjít bývalému druhovi vstříc, souhlasit a vůbec se zabývat myšlenkou na zastavení exekuce – se mi vyplatilo. Celý proces sice trval přes půl roku a byl dosti vysilující. Ale paní makléřka je opravdu profesionál s potřebnými kontakty, které při řešení takovéto situace jsou nutné, jak jsem se přesvědčila. Nejenom, že zastupovala „svého“ klienta, mého bývalého druha. Ale byla velice nápomocna i mě. Vždy byla věcná a férová. Především díky její vytrvalosti a profesionalitě se k mému synovi dostaly po letech peníze, na které má právo… Ještě jednou děkuji paní Ráčková. Ing. Anna Jílková
  Paní Jílková
 • Paní Dvorská

  Kupující:

  „Služby paní Ráčkové a jejího manžela zcela jistě doporučuji. Majitelé zděděného penzionu s restaurací, který jsem od nich přes paní Ráčkovou koupila, stavbu vůbec neznali. Bohužel k ní neměli ani žádnou dokumentaci, která by nás nasměrovala kde, co a jak je stavebně řešené. Objekt byl zrekonstruován jen částečně, ale díky vynikající znalosti technických záležitostí mi pan Ráček navrhl stavební řešení, které mi umožnilo realizovat můj podnikatelský záměr. Bez jeho pomoci bych do koupě nešla. Mockrát děkuji!"
  Paní Dvorská
 • Rodina Polenova

  Prodej s opatrovnickým soudem:

  „Prodej bytu probíhal během celého kalendářního roku pod transparentním vedením paní Ráčkové (dříve Tvarůžkové). Jednalo se o komplikovaný případ prodeje bytu, kdy bylo více prodávajících, také s tím souviselo nutné rozhodnutí soudu (o opatrovnictví). Veškeré úkony všech zúčastněných byly doplňovány aktuálními smlouvami nebo jejich dodatky ze strany paní Ráčkové (dříve Tvarůžkové), která má lví podíl na úspěšném prodeji bytu. Je to profesionálka (navíc s úsměvem). Doporučuji její služby."
  Rodina Polenova
 • Manželé Balšánkovi

  Prodávající:

  "Pani Rackovou vrele a s radosti doporucuji. Spolu se svym manzelem mi pomohli perfektne pripravit dum k prodeji, sehnat rychle bonitni zajemce a realizovat prodej rodinneho domu presne podle mych predstav. Prodal jsem rychle, bez rizika a k me naproste spokojenosti s prodejni cenou. Je radost nechat se zastupovat pani Rackovou s jejim profesionalnim, spolehlivym ale i milym jednanim, coz pomaha resit vse s usmevem nejen prodavajicim, ale i kupujicim."
  Manželé Balšánkovi
 • Pan Kráčmer

  Prodávající:

  „Pokud se chystáte prodat, koupit a nebo pronajmout nemovitost, tak neváhejte a kontaktujte paní Ráčkovou. Opakovaně jsem využil její služby a vždy vše vyřídila na 100%. Rozhodně doporučuji. Znovu jsem využil služeb paní Ráčkové a znovu naprostá spokojenost. Na nemovotisti jen paní Ráčkovou :o)"
  Pan Kráčmer
 • Manželé Sejkotovi

  Kupující:

  „Přes paní Ráčkovou jsme koupili mnoho let plánovanou chatu – dům. Již na prohlídce nás paní Ráčková seznámila s tím, že krov na střeše není v takovém stavu, aby se s ním nemuselo nic dělat. Protože jsme laici, netušili jsme, co takový zásah může obnášet – časově i finančně. Manžel paní Ráčkové nám vše vysvětlil, připravil celý postup a po koupi dohlížel na stavební firmu. Jsme rádi, že paní Ráčková má „k ruce“ takto kompetentního stavaře, protože bez vysvětlení bychom dali přednost jinému domu, který byl však v horší lokalitě, než jsme chtěli. Bude-li příležitost, jejich služby využijeme znovu."
  Manželé Sejkotovi
 • Manželé Hobžovi

  Prodávající a kupující:

  „Paní Ráčková nám vyřizovala prodej bytu a koupi domu zároveň. Stěhovali jsme rovnou z bytu do domu. Což je podle slov jiných realitních makléřů takřka nemožné sesynchronizovat zároveň. Vše pečlivě rozplánovala i s ohledem na narození nového člena naší rodiny. Vyřídila opravdu vše od A do Z. Vždy usměvavá a pozitivně naladěná, s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Díky ní vše běželo jako po másle, vždy měla vše pečlivě připravené a nachystané. Ještě jednou za vše děkujeme."
  Manželé Hobžovi
 • Manželé Drbalovi

  Prodávající a pronajímatelé:

  „S paní Ráčkovou jsme měli možnost za poslední 3 roky spolupracovat několikrát a to při hledání bytu v Praze, prodeji nemovitosti mimo Prahu a při podnájmu bytu. Paní Ráčková byla a je neuvěřitelně profesionální, milá, vstřícná i věcná. Příprava veškeré dokumentace, smluv, fotografií i virtuální prohlídky ... to vše má za výsledek rychlý úspěch a respekt ze strany všech zúčastněných. Opravdu úžasná zkušenost, mohu všem doporučit a paní Ráčkové tímto ještě jednou poděkovat za skvělou spolupráci."
  Manželé Drbalovi
 • Pan Šafránek

  Kupující:

  „S paní Ráčkovou jsme se setkali při koupi našeho domu. Jako jedna z mála makléřů měla při prohlídce vše zcela připravené (včetně zaměřených půdorysů, které nabízela ochotně laserem přeměřit). Přesvědčila nás nejen svými znalostmi o nemovitosti, ale rovněž i svým přímým přístupem. Ačkoliv jsme byli kupující, měli jsme pocit, že jsme rovnocennými partnery při celé transakci, i přes to, že zastupovala prodávající stranu. Cokoliv budeme v budoucnu řešit, budeme řešit s ní."
  Pan Šafránek
 • Paní Charouzová

  Kupující:

  „Když jsme jeli na prohlídku, netušili jsme, že prohlídka domu bude jako představení. Ne v režimu, že by jako jiní makléři něco hrála a vymýšlela si, ale naopak tak, že nás přátelsky provedla domem a seznámila s příběhem domu, důvodem prodeje, i technickými parametry. Prohlídku jsme končili s tím, že víme i to, na co by nás nenapadlo se vůbec zeptat. Ještě nikdy jsme se nesetkali s takovým přístupem. Dům jsme sice nekoupili, změnila se nám návrhová situace v rodině, nicméně už teď se těším na to, až nám bude paní Ráčková prodávat náš současný byt."
  Paní Charouzová
 • Paní Reichlová

  Kupující:

  „Při koupi bytu paní Ráčková dokázala vyhovět jak nám tak panu prodívajícímu. I se stávajícími nájemníky dokázala najít takovou cestu, abychom všichni byli nad míru spokojení. Co se domluvilo, to vždy platilo. Celkový přístup a komunikaci hodnotíme jako nadstandardní. Stejně tak i odbornost paní Ráčkové, díky které jsme již v průběhu koupě mohli ihned jednat s architektem o budoucí plánované rekonstrukci."
  Paní Reichlová
 • Pan Maráček

  Kupující:

  „Manžele Ráčkovi jsem poznal na prohlídce domu, který jsem zvažoval koupit. Po opravdu důkladném seznámení se s domem, a velký dík hlavně panu Ráčkovi, že i po technické stránce, jsem dům nakonec koupil. A rozhodně nelituji! Celkovou rekonstrukci jsem sice řešil s architektem, ale díky veškerým informacím a podkladům šlo všechno rychleji, a pan architekt měl z velké části usnadněnou práci."
  Pan Maráček
 • Paní Nosková

  Pronajímatel:

  „Paní Ráčková mi vždy obsazuje nájemce do nemovitosti. Pokaždé jsem byla s jejím výběrem i celkovou službou velmi spokojená. Nájemník byl vždy slušný, dobře fungoval, pravidelně platil a nebyl s ním problém. Velmi oceňuji formu ochrany nemovitosti předávacím protokolem, který jsme u každého nájmu sepsali. Paní Ráčková je příjemná a spolehlivá, vždy ochotná, mohu vřele doporučit."
  Paní Nosková
KONTAKT
Zobrazit tlačítka
Skrýt tlačítka